15.000 TL’lik değere sahip telefonunu denize düşürdü

Arkadaşlarından birinin teknede düzenlenmekte olan doğum günü partisine katılım gerçekleştiren genç oyunculardan Bahar Şahin, fotoğraf çekmeye çalışırken 15.000 Türk Lirası değerine sahip olan son model telefonunu denize düşürmüş oldu.


550
550 points

Arkadaşlarından birinin teknede düzenlenmekte olan doğum günü partisine katılım gerçekleştiren genç oyunculardan Bahar Şahin, fotoğraf çekmeye çalışırken 15.000 Türk Lirası değerine sahip olan son model telefonunu denize düşürmüş oldu. Oyuncu bunun ardından karaya ayak basar basmaz çok daha yeni bir tane daha telefon almış oldu.

En son Kanal D ekranları üzerinde yayınlanmakta olan Zalim İstanbul adlı dizideki performansından dolayı isminden söz ettirmiş olan Bahar Şahin’e katılmış olduğu doğum günü partisi çok pahalıya patlamış oldu.

Tv100 kanalında ekrana gelmeye devam eden Magazin Hattı tarafından yapılmış olan habere bakılırsa: Genç yaştaki oyuncu arkadaşlarıyla beraber Fenerbahçe üzerinden bir tekne ile Boğaz’a açıldı ve çok yakın bir dostunun doğum gününü kutlamaya başladı. Ancak bir süre sonra teknenin uç kısmına kadar gitmiş olan Bahar Şahin, selfie çekmeye çalışırken elinde yer alan 15.000 Türk Lirası tutarındaki değere sahip telefonunu denize düşürmüş oldu. Şoke olmuş bulunan oyuncu, karaya ayak bastığında ise hemen yeni bir telefon almak için koştu. Hızlı bir şekilde yeni bir telefon almış olan Şahin, farklı bir hafızada daha saklamakta olduğu numaralarıyla beraber fotoğraflarını da cihaza tekrardan yükletmiş oldu.


Sosyal medyada paylaş

550
550 points

Ne Düşünüyorsun?

Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Berbat Berbat
0
Berbat
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Güzel Güzel
0
Güzel
Kızgın Kızgın
0
Kızgın
Kahkaha Kahkaha
0
Kahkaha
Aşk Aşk
0
Aşk
Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Karizmatik Karizmatik
0
Karizmatik
Cadde Kultur

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir