2 Hafta önce doğum yapan Sibel Kobal doğum kilolarını verdi

Yaklaşık olarak iki hafta öncesinde kızı Lalin'i kucağına almış bulunan ünlü oyunculardan Sinem Kobal, sosyal medya hesabı üzerinden son halini paylaşmış oldu.


557
557 points

Yaklaşık olarak iki hafta öncesinde kızı Lalin’i kucağına almış bulunan ünlü oyunculardan Sinem Kobal, sosyal medya hesabı üzerinden son halini paylaşmış oldu. Kobal, çok fit bir durumdaki görüntüsünün yanı sıra güzelliğiyle ’41 kere maşallah’ dedirtmiş oldu.

2016 senesi içerisinde başarılı oyunculardan biri olan Kenan İmirzalıoğlu ile evlenmiş olan Sinem Kobal, şu dönemlerde ise anne olmanın mutluluğunu yaşamaya başlamış bir durumda. Yaklaşık olarak iki hafta öncesinde kızı Lalin’i kucağına almış bulunan Sinem Kobal, sosyal medya hesabı üzerinden çok daha yeni bir paylaşımda bulunmuş durumda. Çiçeği burnunda bir anne olarak öne çıkan Sinem Kobal, doğum sonrasında fit bir durumdaki görüntüsünden dolayı da çok fazla dikkat çekmiş oldu. Kıyafet konusundaki tercihini ise hiç bir şekilde risk almayarak siyah renkten yana kullanmış olan Kobal’a hayranları beğeninin yanı sıra yorumlar yağdırmaya başladı. Hayranı olanlar Sinem Kobal’a ‘Hiç bir şekilde doğum yapmamış gibi duruyorsun, 41 defa maşallah’ şeklinde yorumlar yazdı. Güzel bir durumdaki oyuncu köpeğiyle yapmış olduğu paylaşımın altına ‘Lalin uyurken’ şeklinde bir not yazdı.


Sosyal medyada paylaş

557
557 points

Ne Düşünüyorsun?

Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Berbat Berbat
0
Berbat
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Güzel Güzel
0
Güzel
Kızgın Kızgın
0
Kızgın
Kahkaha Kahkaha
0
Kahkaha
Aşk Aşk
0
Aşk
Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Karizmatik Karizmatik
0
Karizmatik
Cadde Kultur

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir