2020 Senesine iç çamaşırındaki not ile veda etmiş oldu

İngiltere'de yayınlanmakta olan Yetenek Sizsiniz adlı yarışmada jüri üyeliği yapmaya devam eden Amanda Holden, 2020 senesine çok ilginç bir paylaşım ile veda etmiş oldu.


553
553 points

İngiltere’de yayınlanmakta olan Yetenek Sizsiniz adlı yarışmada jüri üyeliği yapmaya devam eden Amanda Holden, 2020 senesine çok ilginç bir paylaşım ile veda etmiş oldu. Holden, iç çamaşırı üzerinde yazmakta olan ‘Bye Bye 2020’ şeklindeki notla dikkatleri çekmiş oldu.

Britain’s Got Talent isimli yarışma içerisinde jüri üyesi olarak görevli bulunan İngiliz televizyon yıldızlarından Amanda Holden yeni sene paylaşımı ile birlikte sosyal medya üzerinde tekrardan olay olmuş durumda. jakuzinin içerisinde keyif yapmakta olan Holden 2020’yi uğurlama esnasında tercih ermiş olduğu iç çamaşırı ile adeta olay olmuş durumda. Çok sık bir şekilde sütyensiz elbiseler giyerek poz vermiş olmasıyla bilinirliği bulunan ünlü isim 2020 senesine iç çamaşırında yer alan bir mesajı gösterip veda etmiş oldu.

Üstsüz bir biçimde poz vermiş olan Amanda Holden’ın alt iç çamaşırı üzerinde ‘Güle güle 2020’ yazısı vardı. Elindeki kadehi ile keyif anlarını paylaşmış olan Holden’a da beğeni yağmış oldu. Holden daha öncesinde program esnasında kasten fazlasıyla açık kıyafet giymiş olduğunu ve program esnasında göğüslerinin dışarı çıkmasına kendisinin izin vermiş olduğunu böylelikle de programın reklamını yapmış olduğu konusunda itirafta bulunmuş ve gündem olmuş idi.

Çok cesur paylaşımlarda bulunmaktan hiç bir şekilde çekinmeyen 49 yaşında bulunan ünlü ismin pozlarına her ne kadar beğeni gelmiş olsa da kızları bu vaziyetten hiç bir şekilde hoşnut değiller.


Sosyal medyada paylaş

553
553 points

Ne Düşünüyorsun?

Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Berbat Berbat
0
Berbat
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Güzel Güzel
0
Güzel
Kızgın Kızgın
0
Kızgın
Kahkaha Kahkaha
0
Kahkaha
Aşk Aşk
0
Aşk
Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Karizmatik Karizmatik
0
Karizmatik
Cadde Kultur

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir