25 Yaşında intihar eden modelin ailesinden istismar açıklaması

İngiltere'de ardımızda bırakmış olduğumuz sene bir otel odası içerisinde intihar edip yaşamını yitiren ünlü modellerden Caitlin O-Reilly'nin ailesi, kızlarının tam olarak on üç yaşında cinsel istismara uğramış olduğunu ifade etti.


560
560 points

İngiltere’de ardımızda bırakmış olduğumuz sene bir otel odası içerisinde intihar edip yaşamını yitiren ünlü modellerden Caitlin O-Reilly’nin ailesi, kızlarının tam olarak on üç yaşında cinsel istismara uğramış olduğunu ifade etti.

İngiliz şarkıcılardan biri olan Robbie Williams’ın yakın arkadaşlarından ünlü modellerden bir tanesi Caitlin O-Reilly, ardımızda bırakmış olduğumuz Ağustos ayı içerisinde ruh halinin bozulmasından dolayı arkadaşlarıyla gitmiş olduğu tatil esnasında otel odası içerisinde intihar edip yaşamını yitirmiş olmasının sonrasında yeni bir gelişme yaşanmış durumda. 20 yaşındayken intihar etmiş bulunan Caitlin’in annesi Kay Speedman, kızlarının on üç yaşında olduğunda yetişkin bir adam tarafından cinsel istismara uğramış olduğunu öğrenmelerinin hemen sonrasında yaşamlarının alt üst olduğunu ifade etti.

Speedman, kızları olarak tanınan Caitlin’in sürekli olarak, kendisinin ” fazlasıyla değersiz” bir durumda olduğunu düşünmekte olduğunu ve kendisine zarar vermekte olduğunu açıkça aktardı. Speedman öte yandan kızları Caitlin’in, ruh salığı kötü bir durumda bulunmasına karşın sürekli olarak sosyal medya üzerinde diğerlerine yardım edip saatlerce zaman geçirmekte olduğunu ifade etti.

Caitlin O-Reilly, ardımızda bırakmış olduğumuz Ağustos ayı içerisinde ruh halinin bozulmasından dolayı arkadaşlarıyla gitmiş olduğu tatil esnasında otel odası içerisinde intihar edip yaşamını yitirmişti.


Sosyal medyada paylaş

560
560 points

Ne Düşünüyorsun?

Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Berbat Berbat
0
Berbat
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Güzel Güzel
0
Güzel
Kızgın Kızgın
0
Kızgın
Kahkaha Kahkaha
0
Kahkaha
Aşk Aşk
0
Aşk
Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Karizmatik Karizmatik
0
Karizmatik
Cadde Kultur

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir