9 Senelik aradan sonra yeniden ekranlardaydı

Seneler öncesinde yaşamış olduğu bir saldırıdan sonra ekranlardan çok uzun bir zaman boyunca uzak kalmış olan İbrahim Tatlıses, İbo Show adlı show programıyla beraber sevenleriyle buluşma konusunda hazırlık yapıyor.


538
538 points

Seneler öncesinde yaşamış olduğu bir saldırıdan sonra ekranlardan çok uzun bir zaman boyunca uzak kalmış olan İbrahim Tatlıses, İbo Show adlı show programıyla beraber sevenleriyle buluşma konusunda hazırlık yapıyor. Saldırı gününde Kutsi ile birlikte Deniz Seki’yi programı içerisinde ağırlamış olan Tatlıses, tam tamına dokuz senelik aranın ardından da aynı sanatçıları çağırıp ‘Nerede kalmıştık’ ifadelerine yer verdi.

Poll Production şirketi ile birlikte Global Medya şirketinin yapımcılığında hazırlanmış olan ”İbo Show” adlı show programı, milyonları ekrana kilitleyebilecek fazlasıyla özel bir bölümle gelmekte. Ünlü sanatçılardan biri olan İbrahim Tatlıses, seyirciyi seneler önceki bir zamana kadar götürüp daha öncesinde hiç bir kimsenin konuşmamakta olduğunu konuşmuş olacak. Tatlıses programı içerisinde ‘O gece tam olarak neler yaşandı?, En fazla neyi veya neleri özledi?, Cano’ya ilk söylemiş olduğu sözleri neydi?, çok uzun bir aranın ardından ilk olarak hangi şarkıyı söyledi?” benzerindeki daha pek çok farklı sorunun yanıtını da vermiş olacak.


Sosyal medyada paylaş

538
538 points

Ne Düşünüyorsun?

Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Berbat Berbat
0
Berbat
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Güzel Güzel
0
Güzel
Kızgın Kızgın
0
Kızgın
Kahkaha Kahkaha
0
Kahkaha
Aşk Aşk
0
Aşk
Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Karizmatik Karizmatik
0
Karizmatik
Cadde Kultur

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir