Acun 2021 Survivor adaylarını oluşturmaya başladı

Sosyal medya hesabı üzerinden çok sürpriz bir paylaşıma imzasını atmış olan Acun Ilıcalı, Surivor 2021 etiketi ile birlikte ünlü oyunculardan biri olan Cemal Hünal'ın fotoğrafını paylaşmış oldu.


547
547 points

Sosyal medya hesabı üzerinden çok sürpriz bir paylaşıma imzasını atmış olan Acun Ilıcalı, Surivor 2021 etiketi ile birlikte ünlü oyunculardan biri olan Cemal Hünal’ın fotoğrafını paylaşmış oldu.

Survivor 2021 içerisinde yarışmaya başlayacak isimler merak edilmekteyken Acun Ilıcalı’dan çok sürpriz bir paylaşım gelmiş oldu. Ünlü durumda bulunan oyunculardan Cemal Hünal’ın fotoğrafını ‘Issız adam, ıssız ada’ şeklindeki bir notla paylaşmış olan Ilıcalı’nın fotoğrafın üstünde Survivor 2021 şeklindeki bir etiketi de ilave etmesi çok fazla dikkat çekmiş oldu. Issız Adam adlı filmle şöhreti yakalamayı başaran oyunculardan Cemal Hünal’ın Survivor programı içerisinde tam olarak nasıl bir performans sergileyecek olduğu da şimdiden merak konusu olmuş durumda.

Söz konusu bu yarışmanın tam olarak ne zaman başlayacak olduğu hususunda halen resmi bir açıklama yapılmamış durumdayken ”Masterchef Türkiye” içerisinde yarışmakta olan Celal Sarıgül’ün ise ”Survivor 2021” programı içerisinde mücadele edecek olduğu ileri sürülmekte.


Sosyal medyada paylaş

547
547 points

Ne Düşünüyorsun?

Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Berbat Berbat
0
Berbat
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Güzel Güzel
0
Güzel
Kızgın Kızgın
0
Kızgın
Kahkaha Kahkaha
0
Kahkaha
Aşk Aşk
0
Aşk
Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Karizmatik Karizmatik
0
Karizmatik
Cadde Kultur

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir