Acun gözünü yurtdışına dikmiş durumda

Ünlü yapımcılardan biri olan Acun Ilıcalı'nın yeni kurmuş olduğu dijital içerik platformlarından biri olan Exxen, yurt dışında yer alan müşterilerin kullanımına açılmış durumda.


537
537 points

Ünlü yapımcılardan biri olan Acun Ilıcalı’nın yeni kurmuş olduğu dijital içerik platformlarından biri olan Exxen, yurt dışında yer alan müşterilerin kullanımına açılmış durumda. Exxen adına sahip platform, ilerleyen senelerde yabancı ülkeler içerisinde çok daha yeni projelerle de faaliyet göstermeye devam edecek.

Acun Ilıcalı’nın sahibi konumunda bulunduğu ve 1 Ocak tarihi içerisinde yayın yaşamına başlamış olan yeni dijital platformlardan Exxen, bundan böyle yurt dışından da izlenebiliyor olacak.

Exxen adlı platforma özel bir şekilde üretimi yapılmış olan Türk yapımı içerikler, Türkiye’nin en önemli yapımcılarının yanı sıra Acun Medya aracılığıyla hazırlanmış olan çok özel yapımlar yurt dışında yer alan müşterilere açılmakta. Yurt dışında yer alan kullanıcılar, Exxen adlı platformun reklamlı olarak sunulan paketini aylık 5 Euro ila 6 dolar tutarında kullanabiliyor olacak. Reklamsız durumda bulunan abonelikte aylık olarak 10 Euro ila 10 dolar şeklinde ücretlendirilmiş olacak. Türkiye’de yer alan müşteriler de reklamlı durumda bulunan pakete aylık olarak 5,99 Türk Lirası tutarında ve reklamsız durumda bulunan pakete de 19,99 Türk Lirası tutarında ödeme yapıyor.


Sosyal medyada paylaş

537
537 points

Ne Düşünüyorsun?

Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Berbat Berbat
0
Berbat
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Güzel Güzel
0
Güzel
Kızgın Kızgın
0
Kızgın
Kahkaha Kahkaha
0
Kahkaha
Aşk Aşk
0
Aşk
Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Karizmatik Karizmatik
0
Karizmatik
Cadde Kultur

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir