Acun Ilıcalı’dan ünlüler takımına öfke

TV8 kanalının çok büyük bir ilgiyle izlenmekte olan yarışmalarından Survivor 2020'nin 50. yeni bölümüyle alakalı fragman paylaşıldı. Dokunulmazlık isimli oyunda kıyasıya bir şekilde mücadele etmiş olan Ünlüler takımında çok gergin anlar yaşanmaya başladı.


538
538 points

TV8 kanalının çok büyük bir ilgiyle izlenmekte olan yarışmalarından Survivor 2020’nin 50. yeni bölümüyle alakalı fragman paylaşıldı. Dokunulmazlık isimli oyunda kıyasıya bir şekilde mücadele etmiş olan Ünlüler takımında çok gergin anlar yaşanmaya başladı. Ersin ile birlikte Mert ve de Sercan arasında başlamış olan söz konusu bu tartışmaya Acun Ilıcalı da dahil olduktan sonra ortalık aniden karışmış oldu.

Oyun oynadıktan sonra arkadaşlarının yanına gelmiş olan Sercan ”Ritim kaçtığı zaman gidiyor, her defasında da bu şekilde oluyor. İstemiyorum ya tamam bırakın. Gelmeyin” ifadelerine yer vererek yanına gelmiş olan Mert ile birlikte Ersin’i itmekte. Seslerin yükselmeye başlamasıyla Ünlüler takımının yanına kadar gelmiş olan Acun Ilıcalı da ”Noldu abi söyle. Problem ne çok merak ettim. Ne için itiraz ediyorsunuz? Hepiniz ordasınız hiçbiriniz de duymuş olduğunuz söylemiyorsunuz. Hepiniz çok büyük bir ayıp etmektesiniz. Her şeyi de açıkça ispat edeceğim. Yapılmış olan en büyük ayıplardan bir tanesini yaptınız” ifadelerine yer vererek öfke kusmuş oldu.

Sercan’ın neden takım arkadaşlarına karşı gelmiş olduğu ve Acun Ilıcalı’nın niçin bu denli sert çıkmış olduğu da yeni bölümün yayınlanmış olmasıyla kesinleşmiş olacak.


Sosyal medyada paylaş

538
538 points

Ne Düşünüyorsun?

Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Berbat Berbat
0
Berbat
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Güzel Güzel
0
Güzel
Kızgın Kızgın
0
Kızgın
Kahkaha Kahkaha
0
Kahkaha
Aşk Aşk
0
Aşk
Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Karizmatik Karizmatik
0
Karizmatik
Cadde Kultur

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir