Acun tüm tepkilere yanıt vermiş oldu

Acun Ilıcalı'nın sahibi konumunda yer aldığı dijital içerik platformlarından Exxen üzerinde yayınlanmakta olan 'Gibi' ile 'Hükümsüz' ismine sahip projelerinin ilk bölümleri Youtube üzerinde yayınlanmış oldu.


532
532 points

Acun Ilıcalı’nın sahibi konumunda yer aldığı dijital içerik platformlarından Exxen üzerinde yayınlanmakta olan ‘Gibi’ ile ‘Hükümsüz’ ismine sahip projelerinin ilk bölümleri Youtube üzerinde yayınlanmış oldu. Ilıcalı herkesin sevdiği pek çok projeyi ücretli bir şekilde Exxen platformu üzerinden sunmuş olmasından dolayı sosyal medya kullanıcılarından çok büyük bir tepki toplamayı başarmıştı.

Ünlü televizyonculardan biri olan Acun Ilıcalı, Ocak ayı içerisinde kullanıcıların beğenisine sunmuş olduğu Exxen adlı platformlar alakalı olarak çok sürpriz bir karar almış oldu. Çok uzun bir zamandan beri kullanıcıların tepkilerinin odak noktasında yer aldığı ücretli platform üzerinde yer alan iki tane diziyi Youtube üzerinde yayınlama kararı almış oldu.

Çok kısa zaman içinde kullanıcılar tarafından beğenişmiş olan Gibi adlı dizinin yanı sıra Hükümsüz adlı dizinin ilk bölümleri Youtube platformu üzerinden yayınlanmış oldu. İddialı durumda bulunan dizileri, üye olunmadan veyahut ücret gerektirmeden izleme olanağı sunmuş olan Ilıcalı, sosyal medya üzerinde yer alan kullanıcılarından da bu kararıyla beğeni toplamış oldu.


Sosyal medyada paylaş

532
532 points

Ne Düşünüyorsun?

Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Berbat Berbat
0
Berbat
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Güzel Güzel
0
Güzel
Kızgın Kızgın
0
Kızgın
Kahkaha Kahkaha
0
Kahkaha
Aşk Aşk
0
Aşk
Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Karizmatik Karizmatik
0
Karizmatik
Cadde Kultur

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir