Acun ve Tolga Çevik anlaştı

Exxen ismini vermiş olduğu çok yeni bir platform kurmuş olan Acun Ilıcalı, ünlü komedyenlerden Tolga Çevik ile anlaşma yaptı.


523
523 points

Exxen ismini vermiş olduğu çok yeni bir platform kurmuş olan Acun Ilıcalı, ünlü komedyenlerden Tolga Çevik ile anlaşma yaptı. Müjdeli durumda bulunan haberi sosyal medya üzerinden duyurmuş olan Ilıcalı, ‘Tolgshow 1 Ocak tarihinden itibaren Exxen’de’ ifadelerine yer verdi.

TV8 isimli kanalın sahibi olan Acun Ilıcalı, yeni kurmuş olduğu platformu Exxen ile ilgili çalışmalara hiç bir şekilde ara vermeden devam etmekte. Pek çok ünlü isimle anlaşma gerçekleştiren ve yakın zaman içerisinde programlara başlamaya hazırlanan Ilıcalı, en son bombasını da patlatmış oldu. Yeni platformuyla alakalı gelişmeleri sosyal medya hesabı üzerinden kendisini takip edenlerle paylaşmış olan Ilıcalı, Tolga Çevik’le anlaşma yaptı. Müjdeli durumda bulunan haberi duyurmuş olan Ilıcalı, ‘Başarılı komedyenlerden biri olan Tolga çevik ‘Tolgshow’ adlı program ile 1 Ocak tarihinden itibaren Exxen’de’ şeklindeki ifadelerine yer verdi.

Acun Ilıcalı yaklaşık olarak iki hafta öncesinde de Exxen adlı platformuyla ilgili olarak YouTube üstünden yayınlanmakta olan programı sayesinde geniş kitlelere ulaşmayı başaran Hasan Can Kaya’yla anlaşma yapmıştı..


Sosyal medyada paylaş

523
523 points

Ne Düşünüyorsun?

Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Berbat Berbat
0
Berbat
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Güzel Güzel
0
Güzel
Kızgın Kızgın
0
Kızgın
Kahkaha Kahkaha
0
Kahkaha
Aşk Aşk
0
Aşk
Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Karizmatik Karizmatik
0
Karizmatik
Cadde Kultur

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir