Adriana Lima tatil sezonunu açmış durumda

Bir zamanlar Türk yazarlardan biri olan Metin Hara'yla yaşamaya başladığı aşktan dolayı gündemden hiç bir şekilde düşmemiş olan dünya çapındaki ünlü modellerden Adriana Lima, bikinili selfie pozu ile birlikte dikkat çekmiş durumda


537
537 points

Bir zamanlar Türk yazarlardan biri olan Metin Hara’yla yaşamaya başladığı aşktan dolayı gündemden hiç bir şekilde düşmemiş olan dünya çapındaki ünlü modellerden Adriana Lima, bikinili selfie pozu ile birlikte dikkat çekmiş durumda. Takipçileri ise süper modelin paylaşımlarından gözünü almayı başaramadı.

Karantinayla alakalı süreci milyonlarca sayıdaki insan gibi evinde geçirmiş olan ve bu zaman zarfında ise sporunu hiç bir şekilde eksik etmemiş olan Adriana Lima, hesabı üzerinden paylaşmış olduğu bir selfieyle bir defa daha güzelliğini ortaya koymuş oldu.

Valentina ile birlikte Sienna isminde iki  tane çocuğa sahip 39 yaşında bulunan ve Brezilya doğumlu eski model, çekmiş olduğu bir selfieyi ”Yazlık modum” şeklindeki notla paylaştı ve yalnızca bikini üstünün gözükmekte olduğu bu kareyle de birkaç saatlik zaman diliminde 300.000 taneye yakın beğeni almış oldu.

İlk olarak Metin Hara hemen sonrasında da Emir Uyar’la ilişki yaşamış olan top modellerden Adriana Lima, uzun bir zaman boyunca da Türk magazin basını içerisinde çok konuşulanlar arasında yer almıştı.


Sosyal medyada paylaş

537
537 points

Ne Düşünüyorsun?

Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Berbat Berbat
0
Berbat
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Güzel Güzel
0
Güzel
Kızgın Kızgın
0
Kızgın
Kahkaha Kahkaha
0
Kahkaha
Aşk Aşk
0
Aşk
Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Karizmatik Karizmatik
0
Karizmatik
Cadde Kultur

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir