Ahmet Kural için hapis istemi ile bir dava açılmış durumda

Üsküdar ilçesinde alkollü araç kullanmakta olduğu esnada zincirleme trafik kazasına sebep olan oyunculardan Ahmet Kural ile ilgili olarak 'bilinçli bir taksirle bir insanın yaralanmasına sebep olma' şeklindeki suçla 1 sene 6 aya kadar hapis istemiyle dava açılmış oldu.


556
556 points

Üsküdar ilçesinde alkollü araç kullanmakta olduğu esnada zincirleme trafik kazasına sebep olan oyunculardan Ahmet Kural ile ilgili olarak ‘bilinçli bir taksirle bir insanın yaralanmasına sebep olma’ şeklindeki suçla 1 sene 6 aya kadar hapis istemiyle dava açılmış oldu.

Üsküdar ilçesinde 19 Şubat 2020 tarihi içerisinde zincirleme trafik kazasına sebep olmuş ve alkollü durumda bulunduğu tespit edilmiş olan oyunculardan Ahmet Kural konusunda yürütülmekte bulunan soruşturma tamamlanmış oldu. Anadolu Cumhuriyet Başsavcılığı aracılığıyla hazırlanmış olan iddianame içerisinde, olay gününde Ahmet Kural’ın arabasıyla Üsküdar Altunizade ayrımı içerisinde Ankara yönüne doğru seyir halinde olduğu esnada ilk olarak Berkay Y.’nin idaresinde yer alan araca çarpmış olduğu, daha sonra da Nursen K.’nın arabasına çarpmış olmasıyla zincirleme trafik kazasının meydana gelmiş olduğu anlatılmış durumda. Müştekilerden Nursen K.’nın ifadesi içerisinde, yaralanmasına sebep olan şüphelilerden Ahmet Kural’dan şikayetçi ve aynı zamanda davacı olduğunu ifade ettiği de ortaya çıktı.

İddianame içerisinde, Ahmet Kural’ın ‘bilinçli bir şekildeki taksirle bir kişinin yaralanmasına sebep olma’ şeklindeki suç sebebiyle dört aydan bir sene altı aya kadar hapisle cezalandırılması talep edildi. İddianame gönderilmiş olduğu mahkeme tarafından da kabul edilmiş oldu. Kural’ın yargılanmasına başlanmış olacak.


Sosyal medyada paylaş

556
556 points

Ne Düşünüyorsun?

Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Berbat Berbat
0
Berbat
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Güzel Güzel
0
Güzel
Kızgın Kızgın
0
Kızgın
Kahkaha Kahkaha
0
Kahkaha
Aşk Aşk
0
Aşk
Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Karizmatik Karizmatik
0
Karizmatik
Cadde Kultur

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir