Ajda Pekkan fit vücudundan dolayı dikkat çekmiş oldu

Koronavirüs ile alakalı salgından dolayı evinden çıkmamakta olan 74 yaşında bulunan ünlü sanatçılardan Ajda Pekkan, evde spor yapmış olduğu dakikaları ''Güzel günler yakın'' şeklindeki bir notla sosyal medya hesabı üzerinden paylaştı.


549
549 points

Koronavirüs ile alakalı salgından dolayı evinden çıkmamakta olan 74 yaşında bulunan ünlü sanatçılardan Ajda Pekkan, evde spor yapmış olduğu dakikaları ”Güzel günler yakın” şeklindeki bir notla sosyal medya hesabı üzerinden paylaştı. Fit görüntüsünden dolayı dikkat çekmiş olan Pekkan’ın bahsi geçen paylaşımı binlerce sayıda beğeni almış oldu.

Çin’de yer alan Vuhan kenti içerisinde ortaya çıkmış olan ve kısa zamanda bütün dünyayı etkisinin altına almış bulunan yeni tip koronavirüsle alakalı salgından (Kovid-19) korunma konusunda isteği bulunan vatandaşlar kendilerini evlerine kapatmış durumda. Bu söz konusu süreci evinde yalnız başına geçirmekte olan 74 yaşında bulunan ünlü sanatçılardan Ajdan Pekkan da sosyal medya hesabı üzerinden yapmış olduğu yeni bir paylaşımla hayranlarını bir defa daha şaşırtmayı başarmış oldu.

Ajda Pekkan, Instagram hesabı üzerinde evde spor yapmış olduğu dakikaları ”Sağlıklı yaşam sürebilmek için sporunuzu ihmal etmeyin. Güzel durumdaki günler çok yakın” şeklindeki notla sosyal medya hesabı üzerinden paylaşmış oldu. 74 yaşında bulunan sanatçının paylaşımının altına 38.000 tanenin üstünde beğeni gelmiş oldu. Fit görüntüsünden dolayı dikkat çekmiş olan Ajda Pekkan’a takipçileri tarafından da övgü dolu yorumlar yazılmış oldu.


Sosyal medyada paylaş

549
549 points

Ne Düşünüyorsun?

Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Berbat Berbat
0
Berbat
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Güzel Güzel
0
Güzel
Kızgın Kızgın
0
Kızgın
Kahkaha Kahkaha
0
Kahkaha
Aşk Aşk
0
Aşk
Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Karizmatik Karizmatik
0
Karizmatik
Cadde Kultur

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir