Ajdar Armağan Çağlayan’dan 1 milyon Euro talep etti

Şu zamanlarda YouTube platformunda program sunmaya devam eden Armağan Çağlayan, şarkıcılardan Ajdar'ı konuk olarak ağırlama amacıyla aramış olduklarını fakat kendilerinden 1 milyon Euro tutarında yani 8.8 milyon Türk Lirası tutarında talep etmiş olduğunu ifade etti.


547
547 points

Şu zamanlarda YouTube platformunda program sunmaya devam eden Armağan Çağlayan, şarkıcılardan Ajdar’ı konuk olarak ağırlama amacıyla aramış olduklarını fakat kendilerinden 1 milyon Euro tutarında yani 8.8 milyon Türk Lirası tutarında talep etmiş olduğunu ifade etti.

Televizyon yapımcılarından biri olan Armağan Çağlayan, YouTube platformu üzerinde yayınlanmakta olan ‘Gör Beni’ isimli programı içerisinde oyunculardan tutun da şarkıcılara, siyasetçilerinden tutun da iş insanına kadar pek çok farklı kişiyi ağırlamakta. Çağlayan en son ise şarkıcılardan Ajdar’ı konuk olarak ağırlamayı talep etti fakat almış olduğu yanıtla adeta dumur olmuş durumda.

Twitter hesabı üzerinden konuyla alakalı olarak bir paylaşımda bulunan Armağan Çağlayan, “Gününüzü biraz da olsa şenlendireyim mi? Gör Beni programında konuk olarak ağırlamak için Ajdar’ı aradık. Konuk olma amacıyla 1 milyon euro istedi’ şeklindeki ifadelerine yer verdi. Çağlayan paylaşımının altına ‘Verin’ ifadeleriyle yanıt vermiş olan bir sosyal medya kullanıcısına da çok eğlenceli bir yanıt verip ‘Kredi çekmek için başvurduk’ ifadelerine yer verdi.

Şarkıcılardan Ajdar Anık, ardımızda bırakmış olduğumuz günler içerisinde Instagram platformundan yapmış olduğu canlı yayına bir tane kadını konuk olarak almıştı. Kadının engelli durumda bulunan çocuğu için manevi bir şekilde yardım talep etmesiyle sinirlenmiş olan Ajdar, ‘Burası bir yardım kuruluşu değil, ben burada bir starım. Sen gitte bir devlete başvur’ ifadelerine yer vererek tepki göstermiş idi.


Sosyal medyada paylaş

547
547 points

Ne Düşünüyorsun?

Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Berbat Berbat
0
Berbat
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Güzel Güzel
0
Güzel
Kızgın Kızgın
0
Kızgın
Kahkaha Kahkaha
0
Kahkaha
Aşk Aşk
0
Aşk
Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Karizmatik Karizmatik
0
Karizmatik
Cadde Kultur

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir