Aldığı kilolarla çok şaşırttı

Şu zamanlarda Çarkıfelek adına sahip yarışma programı içerisinde sunuculuk yapmaya devam eden Onur Büyüktopçu, tatil sezonunu açmış bir durumda.


530
530 points

Şu zamanlarda Çarkıfelek adına sahip yarışma programı içerisinde sunuculuk yapmaya devam eden Onur Büyüktopçu, tatil sezonunu açmış bir durumda. Bir dönemlerde diyet yapıp kilo vermeyi başaran ünlü ve başarılı durumdaki sunucunun karantina döneminde almış olduğu kilolar ise gören herkesi adeta şaşkına çevirmiş durumda.

Ünlü durumda bulunan sunuculardan Onur Büyüktopçu Bodrum’da tatil sezonunu açmış olan ünlü isimler kervanına katılmış durumda. Arkadaşlarıyla beraber tatil yapmaya başlayan ünlü ve başarılı durumdaki sunucu almış olduğu fazla kilolardan dolayı oldukça dikkat çekmiş durumda.

Yalıkavak içerisinde yer alan bir bir beachde objektiflere yakalanan ünlü ve başarılı durumdaki Onur Büyüktopçu, almış olduğu fazla kilolardan dolayı çok fazla şaşırttı. Eski fit görüntüsünden hiç bir şekilde eser kalmamış olan Büyüktopçu en son ise Çarkıfelek isimli herkesin çok sevdiği program içerisinde sunuculuk yapmış idi. Ünlü ve başarılı durumdaki isim, ardımızda bırakmış olduğumuz günlerde gerçekleştirdiği bir açıklama içerisinde karantina döneminde çok kilo aldığını ifade etmişti.


Sosyal medyada paylaş

530
530 points

Ne Düşünüyorsun?

Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Berbat Berbat
0
Berbat
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Güzel Güzel
0
Güzel
Kızgın Kızgın
0
Kızgın
Kahkaha Kahkaha
0
Kahkaha
Aşk Aşk
0
Aşk
Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Karizmatik Karizmatik
0
Karizmatik
Cadde Kultur

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir