Aleyna diziden ne kadar para kazandı?

Cemal Can Canseven ile birlikte Exxen adlı platformda yayınlanmakta olan İşte Bu Benim Masalım isimli dizide başrolde yer alan Aleyna Tilki'nin 8 bölümde oynamak amacıyla tam tamına 2 milyon Türk Lirası tutarında bir para almış olduğu ortaya çıktı.


531
531 points

Cemal Can Canseven ile birlikte Exxen adlı platformda yayınlanmakta olan İşte Bu Benim Masalım isimli dizide başrolde yer alan Aleyna Tilki’nin 8 bölümde oynamak amacıyla tam tamına 2 milyon Türk Lirası tutarında bir para almış olduğu ortaya çıktı.

Ardımızda bırakmış olduğumuz günler içerisinde ilk İngilizce şarkısını çıkartmış olan genç popçulardan Aleyna Tilki, bir müddettir Acun Ilıcalı’nın yeni duyurmuş olduğu platformlarından Exxen üzerinde yayınlanmakta olan İşte Bu Benim Masalım isimli dizide başrol oynamakta. Aleyna Tilki’nin 8 bölüm olan bu projeyle alakalı almış olduğu ücrette adeta dudakları uçuklatmış durumda.

TV 100 kanalında yer almış olan habere bakılırsa, bölüm başına 250.000 Türk Lirası tutarında almış olan Aleyna Tilki, dizinin sekiz bölümüyle ilgili olarak 2 milyon Türk Lirası tutarında para kazanmış oldu. Aleyna Tilki’nin Cemal Can Canseven’le beraber başrolde yer aldığı söz konusu dizi IMDb platformu üzerinde 10 üstünden 1.7 puan alıp Türk dizi tarihinin en düşük puanı almış bulunan dizisi olarak öne çıktı.


Sosyal medyada paylaş

531
531 points

Ne Düşünüyorsun?

Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Berbat Berbat
0
Berbat
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Güzel Güzel
0
Güzel
Kızgın Kızgın
0
Kızgın
Kahkaha Kahkaha
0
Kahkaha
Aşk Aşk
0
Aşk
Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Karizmatik Karizmatik
0
Karizmatik
Cadde Kultur

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir