Aleyna Tilki çok ilginç bir yorumda bulundu

Dünyayı etkisinin altına almış bulunan ve binlerce sayıdaki insanın canına mal olmuş koronavirüsle alakalı salgın Türkiye'ye de sıçramış durumda. Virüsten korunma konusunda isteği bulunan genç şarkıcılardan Aleyna Tilki de zamanını evinde geçirmeye başlamış durumda.


538
538 points

Dünyayı etkisinin altına almış bulunan ve binlerce sayıdaki insanın canına mal olmuş koronavirüsle alakalı salgın Türkiye’ye de sıçramış durumda. Virüsten korunma konusunda isteği bulunan genç şarkıcılardan Aleyna Tilki de zamanını evinde geçirmeye başlamış durumda. Sosyal medya hesabı üzerinden çok sık bir şekilde paylaşımlar yapmaya devam eden Tilki, kalçasıyla alakalı yapılmış bir yoruma yazdığı yanıtla da herkesi şaşkına çevirmiş durumda.

Genç durumda bulunan başarılı şarkıcı, geçmiş olduğumuz gün yatağının ön kısmında kalçasını ön plana çıkartmış olan bir pozunu paylaşmış durumda. Tilki’nin söz konusu bu pozuna ”Shop yapılmış olduğu fazlasıyla belli” ve ayrıca ”Belini incelteceğim diyerek yatağı dahi yamultmuşsun” ifadeleriyle yorumlar yazıldı. Hakkında yapılmış olan yorumlara Twitter hesabı üzerinden yanıt vermiş olan Aleyna; ”Aynaya baktığımda ben de gerçek olduğuma inanamamaktayım” ifadelerine yer verdi.

Sürekli olarak cesur pozlarından dolayı gündeme gelmeye devam eden Aleyna Tilki, üç günlük bir zaman öncesinde de mini şortuyla direk üstünde poz vermiş idi. Bu söz konusu pozunu da Instagram hesabı üzerinden paylaşmış olan şarkıcı, sahneleri fazlasıyla özlediğini ifade etmişti. Zamanının büyük bir kısmını evde ailesiyle geçirmeye devam eden Aleyna, TikTok uygulaması üzerinde hesap açıp kardeşinin yanı sıra arkadaşı ile birlikte de dans etmiş idi.


Sosyal medyada paylaş

538
538 points

Ne Düşünüyorsun?

Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Berbat Berbat
0
Berbat
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Güzel Güzel
0
Güzel
Kızgın Kızgın
0
Kızgın
Kahkaha Kahkaha
0
Kahkaha
Aşk Aşk
0
Aşk
Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Karizmatik Karizmatik
0
Karizmatik
Cadde Kultur

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir