Aleyna Tilki dünya starı olma konusunda istekli

Amerika Birleşik Devletleri'ndeki müzik devlerinden Warner'la anlaşma gerçekleştiren genç şarkıcılardan Aleyna Tilki, çocukluk arkadaşı ile beraber Bebek semtinde objektiflere yakalandı.


542
542 points

Amerika Birleşik Devletleri’ndeki müzik devlerinden Warner’la anlaşma gerçekleştiren genç şarkıcılardan Aleyna Tilki, çocukluk arkadaşı ile beraber Bebek semtinde objektiflere yakalandı. Adım adım dünya üzerinde de yükselmeyi istediğini ifade eden Tilki açıklamasında, ”En sonunda dünyanın çok fazla sevilen bir ismi olmayı istiyorum” ifadelerine yer verdi.

Ünlü popçulardan biri olan Aleyna Tilki, çocukluk arkadaşı ile beraber kameralara yakalanmış oldu. Tilki, gazetecilerin sormuş olduğu tüm soruları içtenlikle yanıtladığı esnada yeni projelerine yönelik olarak özel bilgiler de aktardı. Tilki, dünyanın üstünde sevilen bir şarkıcı olma konusunda isteği olduğunu da ifade ederek; ”Ben tamamen emin adımlar ile yürümeyi istiyorum. En sonunda ise dünya üzerinde çok sevilen bir isim olmayı da istiyorum” ifadelerine yer verdi.

Gazetecilerin röportaj yapma konusunda ki teklifini de geri çevirmemiş olan genç şarkıcılardan Aleyna Tilki, sorulmuş olan ”Yeni bir tane projeniz var mı?” şeklindeki soruya, ”Tabii ki, yeni bir tane projem var. Çok harika bir proje olacak. Zaten duyurusunu yaptık. Warner Music şirketiyle de anlaştık. Şimdi ise bir albüm hazırlıyorum. İngilizce olacak” şeklindeki ifadelerine yer verdi.

Aleyna Tilki ayrıca vatandaşlara da maske hususunda sitemde bulunarak, ”Bence artık insanlar da çok fazla saldı. Maske takmamaktalar. Bence yakında ikinci dalga da gelmiş olacak. İnsanlar mutlaka dikkat etmeli” ifadeleriyle uyarılarda bulunmuş oldu.


Sosyal medyada paylaş

542
542 points

Ne Düşünüyorsun?

Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Berbat Berbat
0
Berbat
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Güzel Güzel
0
Güzel
Kızgın Kızgın
0
Kızgın
Kahkaha Kahkaha
0
Kahkaha
Aşk Aşk
0
Aşk
Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Karizmatik Karizmatik
0
Karizmatik
Cadde Kultur

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir