Aleyna Tilki hastanelik olmuş durumda

Rol almış olduğu İşte Bu Benim Masalım adlı dizinin setinde rahatsızlanmış olan şarkıcılardan Aleyna Tilki, ardımızda bırakmış olduğumuz akşam hastanelik olmuş durumda.


531
531 points

Rol almış olduğu İşte Bu Benim Masalım adlı dizinin setinde rahatsızlanmış olan şarkıcılardan Aleyna Tilki, ardımızda bırakmış olduğumuz akşam hastanelik olmuş durumda. Kas spazmı geçirmiş olan Aleyna Tilki, hastane çıkışında yayınlamış olduğu video içerisinde ‘Yürüyemez hale gelmiş durumdaydım ancak şu anda daha iyiyim’ ifadelerine yer verdi.

Acun Ilıcalı’nın yeni faaliyete geçirmiş olduğu platformlarından Exxen üzerinde yayınlanmakta olan İşte Bu Benim Masalım adlı dizide Survivor 2020 şampiyonu olarak tanınırlık elde eden Cemal Can Canseven’le başrolleri paylaşmakta olan Aleyna Tilki, ardımızda bırakmış olduğumuz akşam Instagram hesabı üzerinden ‘Hastaneye gidiyorum’ şeklinde paylaşımda bulunup takipçilerini çok fazla korkutmuş oldu.

Kendisine gönderilen mesajların hemen sonrasında açıklama yapmış olan ünlü şarkıcı kendi hakkında hastaneye gittiğini söylediği için çıkan haberlerden dolayı açıklamalarda bulunarak bazılarının hiç bir şekilde doğru olmadığını ve sette kas spazmı geçirmiş olduğunu söyledi. Ayrıca açıklamasında İngilizce albümü için çalışmalarına devam ettiğini de açık bir şekilde ifade etti.


Sosyal medyada paylaş

531
531 points

Ne Düşünüyorsun?

Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Berbat Berbat
0
Berbat
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Güzel Güzel
0
Güzel
Kızgın Kızgın
0
Kızgın
Kahkaha Kahkaha
0
Kahkaha
Aşk Aşk
0
Aşk
Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Karizmatik Karizmatik
0
Karizmatik
Cadde Kultur

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir