Aleyna Tilki ve Demet Akalın krizinde ipler adeta gerilmeye başladı

Aleyna Tilki ve Demet Akalın'ın arasına başlamış olan 'dünya starı' krizi büyümeye devam ediyor.


563
563 points

Aleyna Tilki ve Demet Akalın’ın arasına başlamış olan ‘dünya starı’ krizi büyümeye devam ediyor. Tilki, kendisinin yanı sıra rol almış olduğu diziyle alakalı eleştirilerde bulunmuş olan Demet Akalın’ı takipten çıkarttı.

Şöhret ile alakalı basamakları büyük bir hızla tırmanın Aleyna Tilki, İngilizce olarak yayınlamış olduğu şarkısı Retrograde’yle dünyaya açılacak olduğu yönünde açıklamalar yapmış, kendisine bu şarkısında destek vermemiş olan kişilere de sitemde bulunmuştu.

Aleyna’nın söz konusu bu açıklamalarının hemen sonrasında ardımızda bırakmış olduğumuz günler içerisine yapmaya devam ettiği sabah programı esnasında da konuşma gerçekleştiren Demet Akalın, ‘Dünya starı olacağını söylemişti, yazık bak şimdi ise bir çocuk dizisinde oynamakta. Kimse beni desteklemiyor demiş, bizler destek olsak ne olacak? Bizlere de hiç kimse destek olmadı. Ben ilk çıktığı zaman ona fazlasıyla destek oldum. Ben bir dünya starı olacağım diyerek üç yılın ardından çocuk dizinde başrolde yer aldı.’ ifadelerine yer vermişti..

Aralarında başlamış olan bu polemiğin sonrasında ise Aleyna Tilki de sessizliğini bozmuş oldu. Tilki kendisiyle beraber rol almış olduğu diziyi eleştirmiş olan Akalın’ı takipten çıkarttı. Bunun ardından aa ünlü şarkıcı, yanıtını hiç bir şekilde geciktirmedi ve, ‘Ben o dünya starı olana dek takipte olacağım’ ifadelerine yer verdi.


Sosyal medyada paylaş

563
563 points

Ne Düşünüyorsun?

Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Berbat Berbat
0
Berbat
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Güzel Güzel
0
Güzel
Kızgın Kızgın
0
Kızgın
Kahkaha Kahkaha
0
Kahkaha
Aşk Aşk
0
Aşk
Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Karizmatik Karizmatik
0
Karizmatik
Cadde Kultur

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir