Aleyna Tilki’den işsiz kalan müzisyenlerle ilgili yeni bir proje

Alışveriş merkezlerinden birinden ofise geçtiği esnada objektiflere yakalanan Aleyna Tilki, ayaküstü bir şekilde muhabirlerin sormuş olduğu sorulara cevap verirken pandemiden dolayı işsiz kalmış olan müzisyenlerle ilgili çok daha yeni proje geliştirmekte olduğundan söz etti.


559
559 points

Alışveriş merkezlerinden birinden ofise geçtiği esnada objektiflere yakalanan Aleyna Tilki, ayaküstü bir şekilde muhabirlerin sormuş olduğu sorulara cevap verirken pandemiden dolayı işsiz kalmış olan müzisyenlerle ilgili çok daha yeni proje geliştirmekte olduğundan söz etti. Hayalinde yer alan projeyi gerçekleştirebilmek amacıyla çalışmalara devam etmekte olan ünlü şarkıcı ‘Projem herkes için çok iyi gelecek” ifadelerine yer vererek iddiasını ortaya koymuş oldu.

Genç şarkıcılardan biri olan Aleyna Tilki, geçmiş olduğumuz gün bir alışveriş merkezinden çıktığı esnada objektiflere takılmış oldu. Maskesiz bir biçimde kucağında yer alan köpeğiyle arabasına doğru gelmekte olan Aleyna Tilki’nin yardımına ise şoförü koşmuş oldu. Şoförü aracılığıyla maskesi takılmış olan genç şarkıcı, muhabirlerin sormuş olduğu sorulara yanıt verdi.

Otopark içerisinde görüntülenmiş olan Aleyna Tilki açıklamasında; ‘Şu anda İngilizce albümümü hazırlamaktayım. Türkiye içerisinde de bazı projelerim mevcut. Dünya üzerindeki kariyerim kadar Türkiye içerisindeki kariyerime de özen göstermekteyim” ifadelerine yer verdi.

Pandemiden dolayı uzun bir zamandan beri sahneye çıkmamış olan genç şarkıcı, sürpriz bir projesinin bulunduğundan da söz ederek şu ifadelere yer verdi: ‘Müzisyenlerin çalışabilmesini o kadar çok istemekteyim ki. Tamamı da işsiz kalmış oldu maalesef. Çok kafa yormaktayım bu konu için. Konser veyahut Instagram yayını değil de çok daha farklı bir şey yapacağım. O projeyle ilgili de çeşitli toplantılar yapmaktayım. Ekibim adına da çok fazla telaşlıyım. Aklımda yer alan proje hayata geçr ise herkes için çok iyi gelecek.” ifadelerine yer verdi


Sosyal medyada paylaş

559
559 points

Ne Düşünüyorsun?

Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Berbat Berbat
0
Berbat
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Güzel Güzel
0
Güzel
Kızgın Kızgın
0
Kızgın
Kahkaha Kahkaha
0
Kahkaha
Aşk Aşk
0
Aşk
Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Karizmatik Karizmatik
0
Karizmatik
Cadde Kultur

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir