Aleyna’nın ingilizce projesine ait klibi yayınlandı

Genç popçulardan biri olan Aleyna Tilki'nin ilk İngilizce olarak hazırladığı Retrograde adlı şarkısının klibi YouTube üzerinde paylaşıldı.


547
547 points

Genç popçulardan biri olan Aleyna Tilki’nin ilk İngilizce olarak hazırladığı Retrograde adlı şarkısının klibi YouTube üzerinde paylaşıldı. Tilki’nin paylaşmış olduğu klip kısa zaman içerisinde binlerce kişi tarafından izlenmiş durumdayken klip üzerinde en fazla dikkat çekmiş olan ayrıntı da Tilki’nin vazgeçememekte olduğu pembe renkli ayıcığıydı.

2016 senesi içerisinde söylemiş olduğu ‘Cevapsız Çınlama’ adlı şarkı ile birlikte müzik sektörüne adım atmış olan ve her bir fırsatta ise dünya starı olacağını ifade eden Aleyna Tilki’nin İngilizce olarak hazırlamış olduğu ‘Retrograde’ adlı şarkı, dün bütün dünya üzerinde yayınlanmış oldu.

Dünya üzerindeki en büyük müzik firmalarından biri olan Warner Music’le anlaşma gerçekleştiren Aleyna Tilki, ‘Retrograde’ ismine sahip ilk İngilizce single çalışmasını dijital platformlar üzerinde beğeniye sunmuş oldu. Tilki, söz konusu bu şarkısının klibinin açılışını da nerdeyse her klibi içerisinde kullanmakta olduğu pembe renkli devasa ayıcığıyla yapmış oldu.

Dünya çapında ünlü şarkıcılardan Dua Lipa ile birlikte Diplo’nun beraber yapmış olduğu bu şarkıya Aleyna Tilki, bir de klip çekmiş oldu. Daha öncesinde direk dansıyla alakalı ders almış olan ve yüzü olma anlaşması yaptığı bir markanın reklam filmi içerisinde direk dansı yapmış olan genç şarkıcı, yeni klibi içerisinde de dans şovlarıyla beraber konuşulmaya başlamış oldu. Genç popçu, uzay mekiği içerisinde çekilmiş olan klibinde ayrıca direk dansı da yapmış oldu..


Sosyal medyada paylaş

547
547 points

Ne Düşünüyorsun?

Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Berbat Berbat
0
Berbat
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Güzel Güzel
0
Güzel
Kızgın Kızgın
0
Kızgın
Kahkaha Kahkaha
0
Kahkaha
Aşk Aşk
0
Aşk
Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Karizmatik Karizmatik
0
Karizmatik
Cadde Kultur

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir