Ali Ağaoğlu’na çok büyük bir şok

İş adamlarından biri olan Ali Ağaoğlu'nun park halindeki 'Rolls Royce' markasına sahip aracını, fareler kemirmiş urumda.


531
531 points

İş adamlarından biri olan Ali Ağaoğlu’nun park halindeki ‘Rolls Royce’ markasına sahip aracını, fareler kemirmiş urumda. Lüks araç, çekici yardımıyla gerekli bakımlarla beraber onarımlarının yapılabilmesi amacıyla İstanbul’a yollandı.

Ünlü iş adamlarından biri olan Ali Ağaoğlu, rdımızda bırakmış olduğumuz 16 Temmuz tarihi içerisinde gelmiş olan bir telefondan dolayı Bodrum ilçesinde yapmakta olduğu tatilini yarıda keserek, 6 milyon Türk Lirası tutarındaki Rolls Royce Phantom markalı aracını Milas ilçesinde yer alan Güllük Mahallesi içerisindeki şantiyesine park ederek, hava yoluyla İstanbul iline dönüş yaptı. Ağaoğlu, bir sonraki gün şantiyesinde yer alan bekçisinden gelmiş bir haberle, otomobiline farelerin zarar vermiş olduğu bilgisine ulaştı.

Ağaoğlu, işlerini tamamlamanın ardından dönmüş olduğu Milas ilçesinde otomobilinin kompresörünün yanı sıra elektrik bağlantı kablolarının kemirilmiş bir durumda bulunduğunu görerek gereken bakımla beraber onarımını yapmaları amacıyla çekiciyle İstanbul iline yolladı.

Ağaoğlu, ardımızda bırakmış olduğumuz sene 300.000 Türk Lirası ila 3.7 milyon Türk Lirası arasında değişiklik gösteren beş tane Rolls Royce markalı otomobilini satışa çıkartmıştı. Ali Ağaoğlu son zamanlarda ise mali  yönden sıkıntılar yaşamaktaydı.


Sosyal medyada paylaş

531
531 points

Ne Düşünüyorsun?

Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Berbat Berbat
0
Berbat
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Güzel Güzel
0
Güzel
Kızgın Kızgın
0
Kızgın
Kahkaha Kahkaha
0
Kahkaha
Aşk Aşk
0
Aşk
Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Karizmatik Karizmatik
0
Karizmatik
Cadde Kultur

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir