Ali Ağaoğlu’nun doğum günü pastası topa tutulmuş durumda

İşle alakalı dünyanın renkli isimleri arasında yer alan Ali Ağaoğlu, 68 yaşına girmiş durumda.


556
556 points

İşle alakalı dünyanın renkli isimleri arasında yer alan Ali Ağaoğlu, 68 yaşına girmiş durumda. Ofisi içerisinde 1 milyon dolar şekline benzeyen bir pasta sürpriziyle karşılaşmış olan Ağaoğlu, ‘Yaşamımın en pahalı pastası oldu’ ifadelerine yer vererek espri yapmış oldu kullanıcılarda iş insanını adeta bir eleştiri yağmuruna tutmuş oldu.

Kendinden yaşça küçük kişiler ile yaşamış olduğu aşkların yanı sıra yapmış olduğu sansasyonel açıklamalarla bilinirlik elde eden Türk iş dünyasındaki renkli isimler arasında bulunan Ali Ağaoğlu, 68 yaşına girmiş oldu.

Esprili bir durumdaki kişiliği ile tanınırlık elde etmiş olan Ağaoğlu’nun doğum günüyle ilgili olarak iş insanlarından Ferruh Taşdemir’in eşi Eftelya Taşdemir ise adeta kendisi gibi çok renkli bir sürpriz hazırlamış oldu. İş insanıyla ilgili olarak 1 milyon dolar biçiminde pasta yaptırmış olan Taşdemir, söz konusu bu pastayı Ağaoğlu’nun ofisine getirmiş oldu. Pasta ile alakalı sürprizin karşısında şaşırmış olan Ali Ağaoğlu, ‘Yaşamımın en pahalı pastası oldu.’ ifadelerine yer vererek espri yapmış oldu.

Söz konusu bu pastayı sosyal medya platformu üstünde paylaşmasının ardından eleştiriler de hiç bir şekilde gecikmedi. Kullanıcılar, 68 yaşına girmiş olan Ağaoğlu ile ilgili ‘Şeyma Subaşı bunu beğendi’nin yanı sıra ‘Para yanlış kişilerde’ ile birlikte ‘Zenginler hiç bir şekilde espri yapmasın’ ve ‘Görgüsüzlük konusunda nirvana’ benzerinde çeşitli yorumlar yapıldı..


Sosyal medyada paylaş

556
556 points

Ne Düşünüyorsun?

Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Berbat Berbat
0
Berbat
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Güzel Güzel
0
Güzel
Kızgın Kızgın
0
Kızgın
Kahkaha Kahkaha
0
Kahkaha
Aşk Aşk
0
Aşk
Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Karizmatik Karizmatik
0
Karizmatik
Cadde Kultur

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir