Alina Boz’dan üstsüz paylaşım

ATV kanalının çok büyük bir ilgiyle izlenmekte olan dizisi Maraşlı'yla ekran karşısına çıkmış olan Alina Boz, sosyal medya hesabı üzerinden üstsüz bir fotoğrafına yer vermiş oldu.


526
526 points

ATV kanalının çok büyük bir ilgiyle izlenmekte olan dizisi Maraşlı’yla ekran karşısına çıkmış olan Alina Boz, sosyal medya hesabı üzerinden üstsüz bir fotoğrafına yer vermiş oldu. Güzel durumda bulunan oyuncunun söz konusu bu paylaşımı, kendisini takip edenler tarafından adeta beğeni yağmuruna tutulmuş oldu.

Burak Deniz ile beraber başrollerini paylaşmış olduğu Maraşlı adlı diziyle izleyicilerin karşısına çıkmış olan Alina Boz, oyunculuğunun olduğu kadar güzelliğinden dolayı da öne çıkmaya devam etmekte. Dizi içerisinde yer alan rol arkadaşlarından Deniz’le vermiş olduğu pozlar çok sık bir şekilde gündem yaratmış durumdayken, oyuncunun bu defa üstsüz bir paylaşımı olay olmuş durumda.

Mahur adlı karaktere can veren güzel durumdaki oyuncu, sosyal medya hesaplarından Instragram üzerinden üstsüz bir şekilde poz vermiş olduğu siyah beyaz bir tane fotoğrafını paylaşmış oldu. Alina Boz, çok kısa bir zamanın içinde hayranları tarafından adeta beğeni yağmuruna tutulmuş durumdayken, güzelliğinden dolayı gözlerin pasını silmiş oldu.

Rus asıllı anne ile birlikte babanın kızı olarak öne çıkan Alina Boz, Maraşlı adlı diziyle beraber şöhret basamaklarını çok daha hızlı bir şekilde çıkmaya başlamış oldu. Güzel durumda bulunan oyuncu en son Şamdan isimli dergi için vermiş olduğu cesur pozlarından dolayı hayranlarından çok büyük bir beğeni kazanmış idi.


Sosyal medyada paylaş

526
526 points

Ne Düşünüyorsun?

Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Berbat Berbat
0
Berbat
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Güzel Güzel
0
Güzel
Kızgın Kızgın
0
Kızgın
Kahkaha Kahkaha
0
Kahkaha
Aşk Aşk
0
Aşk
Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Karizmatik Karizmatik
0
Karizmatik
Cadde Kultur

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir