Alişan ve Mahsun Kırmızıgül barıştı

20 seneden beri küs durumda bulunduğu Mahsun Kırmızıgül'le barışmış olan Alişan, bu konuyla ilgili de ilk defa konuşmuş oldu


536
536 points

20 seneden beri küs durumda bulunduğu Mahsun Kırmızıgül’le barışmış olan Alişan, bu konuyla ilgili de ilk defa konuşmuş oldu. Kırmızıgül’ün evine kadar gelmiş olduğunu ifade eden Alişan açıklamasında, ‘Beni çok fazla mahcup etti, yaşamda her şey boş bundan sonra bu hususlarda çok daha hassas olacağım’ ifadelerine yer verdi.

Şu zamanlarda Demet Akalın’la beraber sabah programı sunmaya başlayan Alişan, geçmiş olduğumuz gün bir alışveriş merkezi içerisinde objektiflere yakalandı. Ardımızda bırakmış olduğumuz gün programına katılmış olan Mustafa Topaloğlu’nun yayından hemen sonra kalp krizi geçirmesiyle ilgili olarak konuşma gerçekleştiren Alişan açıklamasında; ‘Bizim programa telefonla bağlandı. Bülent Ersoy’la barışmış olduğunu söyledi. Mustafa Topaloğlu ise, Bülent Ersoy’un kendisini aramış olmasına çok fazla sevindi’ ifadelerine yer verdi.

Milliyet gazetesinde yer almış olan bir habere bakılırsa, uzun senelerdir küs durumda bulunduğu Mahsun Kırmızıgül’le barışması konusunda da konuşma gerçekleştiren Alişan, ‘Kendisi evime kadar gelerek beni çok mahcup etti. 20 yıllık bir aranın ardından ilk defa oturarak sohbet ettik. Yaşam cidden de çok boş biliyorsunuz. Deprem gerçekleşti ve o kadar insan öldü. İnsanın ekmeği ile birlikte namusuna karışılmadıktan sonra barışılmayacak hiç bir kimse yoktur. Yaşamımda kazanın ardından sanat camiasından hiç bir şekilde tanımadığım o denli insan beni arayarak mahcup ettiler ki.. Ben de artık bu hususlarda çok daha hassas bir durumda olacağım’ şeklindeki ifadelerine yer verdi.


Sosyal medyada paylaş

536
536 points

Ne Düşünüyorsun?

Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Berbat Berbat
0
Berbat
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Güzel Güzel
0
Güzel
Kızgın Kızgın
0
Kızgın
Kahkaha Kahkaha
0
Kahkaha
Aşk Aşk
0
Aşk
Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Karizmatik Karizmatik
0
Karizmatik
Cadde Kultur

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir