Araç evin balkonunda asılı kaldı!

Kaza, Sinanpaşa Mahallesi Akmaz Çeşme sokakta meydana geldi. 34GK 0799 plakalı aracın sürücüsü Gülten Demir(45) yanında bir kişi ve çocuğu olduğu halde otoparktan çıkarken direksiyon hakimiyetini kaybetti.

kaza-dha31_6555578

Bir apartmanın giriş katındaki balkona çarpan araç, asılı kaldı.

kaza-dha21_6555584

İçerisindeki 3 kişi, çevredekilerin yardımıyla asılı kalan araçtan çıkarıldı. Kazanın etkisiyle kısa süreli şoka giren 3 kişiyi çevredekiler sakinleştirmeye çalıştı.

İLGİLİ HABERTIR'ın dorsesine çarpan otomobil sürücüsü öldüTIR'ın dorsesine çarpan otomobil sürücüsü öldü

KADIN SÜRÜCÜ KARAKOLA GÖTÜRÜLDÜ

İhbar üzerine olay yerine gelen polis ekipleri sürücüye alkol testi yaptı. Kaza nedeniyle evin balkonunda hasar oluştu. Kadın sürücü, çocuğu ile birlikte ifade işlemleri için polis merkezine götürüldü.

kaza-dha1_6555582

Apartman sakini Hasan Çetinkaya “İçerideydik, bir gümbürtü koptu. Bir kadının haykırışı vardı, çocuk ağlaması vardı. O anda ben dışarıya çıkamadım. Sonra baktım kaza bu şekilde vuku bulmuş” diye konuştu. DHA

İLGİLİ HABERİstanbul'da kontrolden çıkan taksi duvarı yıkıp iş yerinin önüne uçtuİstanbul’da kontrolden çıkan taksi duvarı yıkıp iş yerinin önüne uçtu ._sms-container { display: block; width: 100%; background-color: #DBDBDB; border-radius: 10px; display: flex; padding: 4px; align-items: center; margin: 30px 0; } ._sms-container p { font-family: -apple-system, BlinkMacSystemFont, “Segoe UI”, Roboto, Oxygen-Sans, Ubuntu, Cantarell, “Helvetica Neue”, sans-serif; font-size: 17px; font-weight: bold; padding: 0 30px 0 0; } ._sms-container img { width: initial !important; margin: 0 20px; height: 22px; } ._sms-container img.sms_transparent { height: 1px; width: 1px; }

Merakla beklenen Yılmaz Özdil’in son kitabı “Mustafa Kemal” Plus abonelerine hediye.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir