Artoyu traş edip ateşini ölçmeden eve almadılar

Sık bir şekilde Amerika Birleşik Devletlerine gidip gelmekte bulunan ünlü müzisyenlerden Arto, ardımızda bırakmış olduğumuz günlerde koronavirüsle alakalı salgının sonrasında kısıtlanmış uçuşlar sebebiyle Türkiye'ye İngiltere ile birlikte Polonya aktarmalı bir biçimde gelmiş oldu.


545
545 points

Sık bir şekilde Amerika Birleşik Devletlerine gidip gelmekte bulunan ünlü müzisyenlerden Arto, ardımızda bırakmış olduğumuz günlerde koronavirüsle alakalı salgının sonrasında kısıtlanmış uçuşlar sebebiyle Türkiye’ye İngiltere ile birlikte Polonya aktarmalı bir biçimde gelmiş oldu. Arto’nun yakın arkadaşları da salgından dolayı sanatçıyı tıraş etmeden eve hiç bir şekilde almadı.

Konuyla alakalı olarak çok samimi açıklamalarda bulunmuş olan Arto, ”Türkiye’ye gelme esnasında üç tane ülke dolaştım. Haklı bir şekilde ev sahipleri de korkmuş oldu. Arkadaşlarım beni evlerinin içine almadan öncesinde ilk olarak ateşimi ölçtü. Hemen sonrasında da beni tıraş ederek evlerine aldılar” ifadelerine yer verdi. Arkadaşlarının haklı bir durumda bulunduğunu da sözlerine ilave eden ünlü şarkıcı, 14 gün boyunca evden çıkmamış olduğunu ve sağlıklı bir durumda bulunduğunu da ifade ederek; ”Eğer ben olsam, ben de çok fazla korkardım. Memleketimdeyim ve çok fazla huzurluyum” şeklindeki ifadelerine yer verdi.

Arto kim?

Aslen Ermeni uyruklu bulunan ve sahne ismiyle tanınırlık elde eden Arto, 1966 senesinde İstanbul ili içerisinde dünyaya gözlerini açtı. Gerçek ismi ide Harutyan Dalga olarak bilinmektedir.


Sosyal medyada paylaş

545
545 points

Ne Düşünüyorsun?

Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Berbat Berbat
0
Berbat
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Güzel Güzel
0
Güzel
Kızgın Kızgın
0
Kızgın
Kahkaha Kahkaha
0
Kahkaha
Aşk Aşk
0
Aşk
Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Karizmatik Karizmatik
0
Karizmatik
Cadde Kultur

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir