Aşık olmuş durumda

2003 senesi içerisinde 'Sihirli Annem' adlı dizide can verdiği ''Çilek'' adlı karakterle tanınmış olan oyunculardan Zeynep Özkaya, uzun bir zamandan beri aşk yaşamakta olduğu Oğulcan Can'ın yeni yaşını sosyal medya hesabı üzerinden kutlamış oldu.


514
514 points

2003 senesi içerisinde ‘Sihirli Annem’ adlı dizide can verdiği ”Çilek” adlı karakterle tanınmış olan oyunculardan Zeynep Özkaya, uzun bir zamandan beri aşk yaşamakta olduğu Oğulcan Can’ın yeni yaşını sosyal medya hesabı üzerinden kutlamış oldu.

Instagram hesabı üzerinde sevgilisinin doğum gününde çekilmiş olan kareleri yükleyen Özkaya, o söz konusu pozun alt kısmına ‘Beraber daha nicelerine, iyi ki doğdun sevgilim’ şeklinde bir not düşmüş oldu.

Oğulcan Can ise sevgilisinin paylaşmış olduğu gönderisinin alt kısmına ‘Seni seviyorum’ şeklinde yazı yazıp karşılık vermiş oldu

Zeynep Özkaya Kim?

Kanal D ekranları üzerinde bir dönem yayınlanmış ”Sihirli Annem” adlı dizide canlandırmış bulunduğu ”Çilek” adlı karakterle tanınırlık elde eden Zeynep Özkaya, 23 Ocak 1998 tarihi içerisinde İstanbul ilinde gözlerini dünyaya açmıştır. Kova burcundan biridir. ”Sihirli Annem” adlı dizinin sonrasına ”İki Aile” adlı dizi ile birlikte ”Eyvah Halam” adlı dizi ve ”Altındağlı” adlı dizilerde de rol almış, uzun bir zamandan beri ekranlardan uzak yaşamını devam ettirmiştir. Lise eğitimi dönemi içerisinde mecburi bir devamlılık olduğundan dolayı ekranlardan uzak kalmak mecburiyetinde kaldığını ifade etmiştir. Şu zamanlarda ise bir Youtube kanalı içerisinde üretmiş olduğu içeriklerle konuşulmakta.


Sosyal medyada paylaş

514
514 points

Ne Düşünüyorsun?

Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Berbat Berbat
0
Berbat
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Güzel Güzel
0
Güzel
Kızgın Kızgın
0
Kızgın
Kahkaha Kahkaha
0
Kahkaha
Aşk Aşk
0
Aşk
Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Karizmatik Karizmatik
0
Karizmatik
Cadde Kultur

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir