Aşk iddialarını yalanladı

Ardımızda bırakmış olduğumuz günler içerisinde oyuncu ve de yönetmenlerden Yılmaz Erdoğan'la objektiflere yakalanan spiker Damla Uğurtürk, günlerden beri hakkında çıkmaya devam eden haberlerin hemen sonrasında sosyal medya hesabı üzerinden açıklamalarda bulunarak aşk iddialarını yalanlamış oldu.


522
522 points

Ardımızda bırakmış olduğumuz günler içerisinde oyuncu ve de yönetmenlerden Yılmaz Erdoğan’la objektiflere yakalanan spiker Damla Uğurtürk, günlerden beri hakkında çıkmaya devam eden haberlerin hemen sonrasında sosyal medya hesabı üzerinden açıklamalarda bulunarak aşk iddialarını yalanlamış oldu.

Yaklaşık olarak iki sene öncesinde Belçim Bilgin’le devam eden evliliğini sona erdiren oyuncu ve de yönetmenlerden Yılmaz Erdoğan, ardımızda bırakmış olduğumuz gün bir kadın ile yürüyüş yaptığı esnada görüntülendikten sonra sinirlenip soru sormuş olan muhabiri de terslemişti. Çok kısa bir zamanın ardından oyuncunun görüntülenmiş olduğu bu kadının spikerlerden Damla Uğurtürk olduğu öğrenilmiş ve ünlü durumdaki ikilinin bir müddettir aşk yaşamakta oldukları iddia edilmişti.

Günlerden beri ismi kendisinden tam tamına 19 yaş büyük durumda bulunan Yılmaz Erdoğan’la anılmakta olan 34 yaşında bulunan Damla Uğurtürk, Instagram hesabında yer alan hikaye bölümünden açıklamalarda bulunarak haberlerin hiç bir şekilde doğru olmadığını kamuoyunu daha çok ilgilendirecek işler yaptıklarından söz etti. Ayrıca kamuoyunu daha fazla ilgilendiren işlere de aynı ilginin gösterilmesi dileklerinde bulundu. K

İsmi aşk dedikodularına karılmış olan Damla Uğurtürk ile birlikte Yılmaz Erdoğan, ardımızda bırakmış olduğumuz yıl Ağustos ayı içerisinde Beşiktaş Kulübü’nün ‘Bırakmam Seni’ ismine sahip kampanyanın dahilinde gerçekleştirilen gece esnasında beraber sunuculuk yapmışlardı.


Sosyal medyada paylaş

522
522 points

Ne Düşünüyorsun?

Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Berbat Berbat
0
Berbat
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Güzel Güzel
0
Güzel
Kızgın Kızgın
0
Kızgın
Kahkaha Kahkaha
0
Kahkaha
Aşk Aşk
0
Aşk
Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Karizmatik Karizmatik
0
Karizmatik
Cadde Kultur

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir