Aşk orucunu bozmuş durumda

Yasak Elma adlı dizinin başarılı ve güzel oyuncularından biri olan Tuvana Türkay, aşk orucunu bozmuş bir durumda.


521
521 points

Yasak Elma adlı dizinin başarılı ve güzel oyuncularından biri olan Tuvana Türkay, aşk orucunu bozmuş bir durumda. Kalbini Erdem Özün’e kaptırmış olan güzel oyuncunun sır gibi saklamakta olduğu aşk, sevgilisinin yapmış olduğu bir paylaşımla ortaya çıkmış oldu.

Ünlü ve başarılı oyunculardan biri olan Tuvana Türkay’ın, yeni aşkını sosyal medya üzerinde belgelemiş oldu. Alper Potuk ile evlenmesi konusunda beklentiler varken ani bir şekilde ilişkisini sona erdiren Türkay, gönlünü şimdi de iş insanlarından biri olan Erdem Özün’e kaptırmış durumda.

30 yaşında bulunan Tuvana Türkay, geçmiş olduğumuz gün Londra’da yaşamını sürdüren aşkının yanına gitmiş oldu. Özün, Türkay ile beraber yer almakta oldukları kareyi Instagram hesabı üzerinden kendisini takip edenlerle paylaştı. Fakat çok kısa bir zaman sonrada hızlı bir şekilde sildi.

Birkaç günden beri İngiltere’de iş insanlarından biri olan Erdem Özün’le tatilin tadını çıkartmaya devam eden Türkay, Instagram platformu üzerinde aşkıyla da paylaşım yapmaktan kaçınmakta. Tuvana Türkay çok kısa bir zaman öncesinde usta oyunculardan biri olan Selçuk Yöntem’le aşk yaşamakta olduğu iddiasıyla gündeme gelmiş idi.


Sosyal medyada paylaş

521
521 points

Ne Düşünüyorsun?

Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Berbat Berbat
0
Berbat
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Güzel Güzel
0
Güzel
Kızgın Kızgın
0
Kızgın
Kahkaha Kahkaha
0
Kahkaha
Aşk Aşk
0
Aşk
Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Karizmatik Karizmatik
0
Karizmatik
Cadde Kultur

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir