Aşk pozlarına beğeni yağdı

Çiçeği burnunda olan ünlü çift Gonca Vuslateri ile birlikte Hakan Altun, ilk kez beraber bulundukları çok özel bir aşk pozu paylaşmış oldu


524
524 points

Çiçeği burnunda olan ünlü çift Gonca Vuslateri ile birlikte Hakan Altun, ilk kez beraber bulundukları çok özel bir aşk pozu paylaşmış oldu. Birbirlerine sarılmakta oldukları çok önemli bir anı paylaşmış olan Altun ‘Hikayede kalmasın dedik’ şeklinde bir notu da kalp emojisi eşliğinde bırakmış oldu.

Ardımızda bırakmış olduğumuz günler içerisinde aşklarını duyurmuş olan Gonca Vuslateri ile birlikte Hakan Altun’dan ilk poz gelmiş oldu. Çiftin söz konusu bu pozları adeta beğeni yağmuruna tutulmuş oldu.

Hakan Altun, Gonca Vuslateri’yle birbirlerine ilk gördüklerinde aşık olduklarını açık bir şekilde ifade etmişti. Magazin gündemi içerisine adeta bomba gibi düşmüş olan söz konusu bu olayın sonrasında çiçeği burnunda çiftten fotoğraf gelmiş oldu. Birbirlerine sarılmış oldukları anı paylaşmış bulunan Altun paylaşımına ‘Hikayede kalmasın dedik’ şeklindeki bir notu kalp emojisi eşliğinde bırakmış oldu.

Gonca Vuslateri geçtiğimiz hafta katılmış olduğu İbo Show programında gitmiş olduğu ceketten dolayı arabeskin güçlü isimlerinden Cansever’e benzemesinden dolayı da hafta boyunca çok sık bir şekilde gündemde yer almıştı.


Sosyal medyada paylaş

524
524 points

Ne Düşünüyorsun?

Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Berbat Berbat
0
Berbat
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Güzel Güzel
0
Güzel
Kızgın Kızgın
0
Kızgın
Kahkaha Kahkaha
0
Kahkaha
Aşk Aşk
0
Aşk
Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Karizmatik Karizmatik
0
Karizmatik
Cadde Kultur

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir