Aşkını resmen itiraf etmiş durumda

Barış Murat Yağcı, aktif bir şekilde kullanmakta olduğu sosyal medya hesabı üzerinden, 'Gözlerime bakma esnasında gözlerinin içi gülmekteydi, nasıl sevmezdim?' şeklindeki bir notla sevgilisi Nisa Bölükbaşı'yla yer aldığı bir aşk pozunu paylaşmış oldu.


531
531 points

Barış Murat Yağcı, aktif bir şekilde kullanmakta olduğu sosyal medya hesabı üzerinden, ‘Gözlerime bakma esnasında gözlerinin içi gülmekteydi, nasıl sevmezdim?’ şeklindeki bir notla sevgilisi Nisa Bölükbaşı’yla yer aldığı bir aşk pozunu paylaşmış oldu. Barış Murat’ın söz konusu bu ‘aşk dolu’ paylaşımının altına binlerce beğeninin yanı sıra binlerce yorumda gelmiş oldu.

Survivor 2020 adlı programın Ünlüler Gönüllüler’de mücadelede bulunan 29 yaşında olan Barış Murat Yağcı’yla 22 yaşında bulunan Nisa Bölükbaşı, Temmuz ayı içerisinde final yapmış olan yarışmadan sonra sevgili olmuş durumda. Aylar boyunca inkar etmiş oldukları söz konusu bu ilişkileri sosyal medya platformuna sızdırılmış olan öpüşme videosuyla ortaya çıkmış olan ünlü ikili, aşk yaşamakta olduklarını açıklamak mecburiyetinde kaldılar.

Bütün bu meydana gelen gelişmelerin hemen sonrasında Barış Murat Yağcı, Instagram hesabı üzerinden Nisa Bölükbaşı’yla yer aldığı bir pozunu paylaşmış oldu. Barış söz konusu bu paylaşımı için, kalp emojisi ile beraber ‘Gözlerime bakma esnasında gözlerinin içi gülmekteydi, nasıl sevmezdim?’ şeklinde bir not yazdı. Aşkını resmi bir şekilde ilan etmiş olan Barış Murat Yağcı’nın paylaşımının altına binlerce sayıdaki beğeninin yanı sıra yorum gelmiş oldu.


Sosyal medyada paylaş

531
531 points

Ne Düşünüyorsun?

Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Berbat Berbat
0
Berbat
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Güzel Güzel
0
Güzel
Kızgın Kızgın
0
Kızgın
Kahkaha Kahkaha
0
Kahkaha
Aşk Aşk
0
Aşk
Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Karizmatik Karizmatik
0
Karizmatik
Cadde Kultur

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir