Aşklarını ilan etmiş durumdalar

Şu zamanlarda aynı dizi içerisinde rol almakta bulunan Nesrin Cavadzade ve Gökhan Alkan, aşk yaşamaya başlamış durumdalar.


528
528 points

Şu zamanlarda aynı dizi içerisinde rol almakta bulunan Nesrin Cavadzade ve Gökhan Alkan, aşk yaşamaya başlamış durumdalar. Ünlü durumdaki başarılı ikili, ilişkilerini sosyal medya hesapları üzerinden de açık bir şekilde ilan etmiş oldu.

FOX TV ekranları üzerinde yayınlanmaya devam eden Yasak Elma isimli dizinin çok sevilen oyuncuları arasındaki 38 yaşında bulunan Nesrin Cavadzade ve 32 yaşında bulunan Gökhan Alkan sürpriz bir şekilde aşk yaşamaya başlamış oldu.

Ardımızda bırakmış olduğumuz günler içerisinde sohbet etmekte olduğu basın mensuplarına ‘Taşın bir kalbi yok ancak onu da yosun sarmakta. Bizim de belki gönlümüzde bir şeyler bulunuyordur ancak siz hiç bir şekilde görememişsinizdir. Bundan sonra çok daha dikkatli olabilirseniz gözden de kaçmaz’ ifadelerine yer veren Gökhan Alkan, bugün içerisinde de Cavadzade’yle aynı esnada fotoğraf paylaşımı yaparak aşkını ilan etmiş oldu. Ünlü durumdaki ikili, aşk dolu fotoğraflarına herhangi bir açıklama yazmanın yerine yalnızca kalp emojisi koymuş oldu.


Sosyal medyada paylaş

528
528 points

Ne Düşünüyorsun?

Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Berbat Berbat
0
Berbat
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Güzel Güzel
0
Güzel
Kızgın Kızgın
0
Kızgın
Kahkaha Kahkaha
0
Kahkaha
Aşk Aşk
0
Aşk
Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Karizmatik Karizmatik
0
Karizmatik
Cadde Kultur

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir