Aslı Enver’in ilişkisi sona erdi

Aslı Enver, Kerem Tunceri'nin geçmiş olduğumuz günlerde ortaya çıkmış olan ifşa mesajlarının hemen sonrasında eski basketbolcu ile ilişkisini sonlandırma konusunda çok önemli bir karar almış oldu.


527
527 points

Aslı Enver, Kerem Tunceri’nin geçmiş olduğumuz günlerde ortaya çıkmış olan ifşa mesajlarının hemen sonrasında eski basketbolcu ile ilişkisini sonlandırma konusunda çok önemli bir karar almış oldu.

Aslı Enver ile birlikte Kerem Tunçeri’nin başlamış olan ilişkisi, çok kısa bir zaman sürmüş oldu. Eski başarılı basketbolcunun arka arkaya ortaya çıkmış olan ifşa mesajlarını hiç bir şekilde affetmeyen Enver, ilişkiyi noktalama konusunda bir karar aldı.

İkilinin aşk yaşamış olduklarına yönelik çıkmış olan haberler magazin gündemi üzerinde adeta bir bomba etkisi yaratmış idi. Hemen sonrasında ise Tunçeri’nin dört tane kadına atmış olduğu mesajlar adeta ortalığı karıştırmış idi. Daha tanışma aşamalarında bulunan bu ünlü çiftin, Tunçeri’nin arka arkaya çıkmış olan ifşalarından sonra görüşmeyi bıraktıkları bilgisine ulaşıldı. İkiliye çok yakında yer alan isimlerden elde edilen bilgiye bakılırsa, Enver ile birlikte Tunçeri görüşmeyi tamamen kesmiş durumda.


Sosyal medyada paylaş

527
527 points

Ne Düşünüyorsun?

Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Berbat Berbat
0
Berbat
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Güzel Güzel
0
Güzel
Kızgın Kızgın
0
Kızgın
Kahkaha Kahkaha
0
Kahkaha
Aşk Aşk
0
Aşk
Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Karizmatik Karizmatik
0
Karizmatik
Cadde Kultur

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir