Aybüke Pusat halk plajında görüntüleninde çok sinirlendi

Bodrum kenti içerisinde kız arkadaşları ile beraber tatil yapmaya devam eden ünlü oyunculardan Aybüke Pusat, halk plajında denizden çıktığı esnada objektiflere yakalanında çok sinirlendi.


555
555 points

Bodrum kenti içerisinde kız arkadaşları ile beraber tatil yapmaya devam eden ünlü oyunculardan Aybüke Pusat, halk plajında denizden çıktığı esnada objektiflere yakalanında çok sinirlendi. Gazetecilerin yanına kadar gitmiş olan oyuncu burda, ”Kalabalığın içine girmiş gibi gözüküyor olmam hiç hoş değil. Çektiklerinizi hemen silin” ifadelerine yer vererek tepki göstermiş oldu

Bir süredir meslektaşı Furkan Andıç ile aşk yaşayan oyuncu Aybüke Pusat, kız arkadaşlarıyla Bodrum’a tatile gitti. Halk plajında denize girerken görüntülenen oyuncu, görüntülendiğini fark edince basın mensuplarına sert çıktı.

Milliyet gazetesinde yer almış olan habere bakılırsa: geçmiş olduğumuz gün Akyvarlar’da objektiflere yakalanan oyuncu ilk olarak deniz girerek biraz serinledi daha sonrasında da köpeğini suya sokup çok eğlenceli bir zaman geçirmiş oldu. Denizden çıktığı zaman da plajda yer alan insanlar, Aybüke Pusat’ı ”Gazeteciler burda” şeklinde uyarmış oldu. Fotoğraflarının çekilmiş olduğunun farkına varan Pusat, çılgına döndü ve ”Halk plajı içerisindeyiz ve çekemezsiniz. Kaybedin hemen o görüntüleri, hadi burda bekliyorum. Silin hemen ben istemiyorum” ifadelerine yer verdi.

Aybüke Pusat; ”bu şekilde bir görüntü olmaz. Kalabalığın içerisindeymiş gibi fotoğraflarım asla çıkamaz. Birde pandemi döneminde bu şekilde kalabalığa girmiş gibi gözüküyor olmam hiç bir şekilde hoş değil” ifadelerine yer vererek, görüntülerin silinmesi amacıyla ısrarcı oldu. Tek bir başına görüntülerin silinmesi konusunda bir şey yapmayı başaramayan oyuncu, daha sonrasında ise menajerini devreye sokmuş oldu.


Sosyal medyada paylaş

555
555 points

Ne Düşünüyorsun?

Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Berbat Berbat
0
Berbat
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Güzel Güzel
0
Güzel
Kızgın Kızgın
0
Kızgın
Kahkaha Kahkaha
0
Kahkaha
Aşk Aşk
0
Aşk
Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Karizmatik Karizmatik
0
Karizmatik
Cadde Kultur

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir