Aynur Aydın’dan çok cesur pozlar

Yakın bir zaman içerisinde Sahiden adına sahip yeni şarkısını çıkartmaya hazırlanan Aynur Aydın, sosyal medya hesabı üzerinden iç çamaşırlı pozlarını paylaşmış oldu.


527
527 points

Yakın bir zaman içerisinde Sahiden adına sahip yeni şarkısını çıkartmaya hazırlanan Aynur Aydın, sosyal medya hesabı üzerinden iç çamaşırlı pozlarını paylaşmış oldu. Yeni şarkısı içinde bir gönderme de bulunan Aydın, paylaşımının altına ‘Sahiden yoruldum’ şeklinde bir notta ilave etti.

Karantina altında olduğu dönemler içerisinde çok sık bir şekilde sütyenleriyle alakalı paylaşımlar yapıp isminden söz ettirmiş olan ünlü ve başarılı şarkıcılardan Aynur Aydın, son yapmış olduğu paylaşımla tekrardan adından söz ettirmiş oldu. Yeni çıkartacak olduğu şarkısı Sahiden adlı şarkıya bir göndermede bulunan Aydın, ‘Sahiden yoruldum’ ifadelerine yer vererek sütyenli pozlarını paylaşmış oldu. Ünlü durumdaki şarkıcının söz konusu bu paylaşımına da çok kısa zaman içinde yorum ile birlikte beğeni yağmış oldu.

Daha öncesinde ise büyün sütyenlerini evinin salonuna dizip özel bir video paylaşmış olan Aynur Aydın, bir defa da ‘Bu defa da sütyensiz paylaşımda bulunacağım” ifadelerine yer vererek bir tweet atmıştı.


Sosyal medyada paylaş

527
527 points

Ne Düşünüyorsun?

Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Berbat Berbat
0
Berbat
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Güzel Güzel
0
Güzel
Kızgın Kızgın
0
Kızgın
Kahkaha Kahkaha
0
Kahkaha
Aşk Aşk
0
Aşk
Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Karizmatik Karizmatik
0
Karizmatik
Cadde Kultur

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir