Ayşe Hatun Önal artık radyo programı yapacak

Ünlü şarkıcılardan biri olan Ayşe Hatun Önal, yeni albümünden hemen önce radyoculuğa soyunmuş durumda.


541
541 points

Ünlü şarkıcılardan biri olan Ayşe Hatun Önal, yeni albümünden hemen önce radyoculuğa soyunmuş durumda. Önal, Evdeki Sesler ismine sahip program esnasında kendisine has tarzı ile dinleyicileri hem güldürmüş olacak hem de çok özel bir müzik ziyafeti yaşatmış olacak.

Şu dönemlerde albüm çıkartma hazırlığında bulunan ünlü şarkıcılardan Ayşe Hatun Önal, Evdeki Sesler ismine sahip program ile birlikte radyoculuğa ilk adımını atmış oldu.

Sabah erken saatlerde dinleyicilerin karşısına çıkacağı açıklanan Ayşe Hatun Önal, kendisine has tarzıyla beraber hem doğaçlama bir şekilde şaka yapmış olacak hem ise şarkıları ile birlikte müzik ziyafeti yaşatmış olacak. Anlaşmanın dahilinde 5 program süresince radyo programı yapacağı açıklanan ünlü durumdaki şarkıcı programın heyecanını yaşıyor.

Uzun bir zamanadan beri aşk diyetinde bulunan ünlü şarkıcı, ardımızda bırakmış olduğumuz günler içerisinde yeni sevgilisi ile birlikte gündem olmuştu. Ayşe Hatun Önal, gönlünü kaptırmış olduğu genç yönetmenlerden biri olan Bedran Güzel’le dolu dizgin bir şekilde aşk yaşamaya başlamış idi. İkilinin arkadaşları ile çıkmış olduğu Marmaris tatili esnasında sevgili olduğu bilgisine ulaşılmıştı..


Sosyal medyada paylaş

541
541 points

Ne Düşünüyorsun?

Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Berbat Berbat
0
Berbat
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Güzel Güzel
0
Güzel
Kızgın Kızgın
0
Kızgın
Kahkaha Kahkaha
0
Kahkaha
Aşk Aşk
0
Aşk
Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Karizmatik Karizmatik
0
Karizmatik
Cadde Kultur

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir