Azra Akın spor yaparken sakatlandı

Ünlü modellerden biri olan Azra Akın, geçmiş olduğumuz gün Nişantaşı'nda objektiflere yakalandı.


529
529 points

Ünlü modellerden biri olan Azra Akın, geçmiş olduğumuz gün Nişantaşı’nda objektiflere yakalandı. Omuzunda yer alan  bandajla dikkat çekmiş olan Akın, spor salonu içerisinde sakatlandığını açıkça ifade etti.

2002 senesinin Türkiye ile birlikte Dünya Güzeli seçilmiş olan Azra Akın, Nişantaşı’nda dolaştığı esnada gazetecilere yakalanmış oldu. Spor yapmakta olduğu esnada omuz kısmından sakatlanmış olan güzel modele de nazar değdi. Snob Magazin tarafından yapılmış olan habere bakılırsa; Güzel oyuncu, spor salonu içerisinde yapmış olduğu ters bir hareketten dolayı omzunu sakatlamış olduğunu ifade ederken; ”Koluma da çok küçük bir bandaj sardık” şeklindeki ifadelerine yer verdi.

Ardımızda bırakmış olduğumuz gümlerde Eşi Atakan Koru ve bir de oğlu Demir’le beraber ailece yemek yemiş olan Akın, gazetecilerin röportajla alakalı tekliflerini de kibar bir biçimde geri çevirmişti. Oğlu Demir’in ağlamakta olduğunu ifade eden Azra Akın, ”Lütfen bu defa kusura bakmayın. Bir dahaki sefere röportaj yapalım. Demir ağlamakta, yaşamımdaki en önemli şey” şeklindeki ifadelerine yer vermişti.


Sosyal medyada paylaş

529
529 points

Ne Düşünüyorsun?

Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Berbat Berbat
0
Berbat
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Güzel Güzel
0
Güzel
Kızgın Kızgın
0
Kızgın
Kahkaha Kahkaha
0
Kahkaha
Aşk Aşk
0
Aşk
Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Karizmatik Karizmatik
0
Karizmatik
Cadde Kultur

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir