Bacak bacak üstüne attığında iç çamaşırı gözüktü

İngiliz televizyon yıldızlarından biri olan Emily Atack, Instagram platformu üzerinde yayınlamış olduğu bir videoda çok fena frikik vermiş oldu. Atack'in, bacak bacak üzerine atmış olduğu esnada iç çamaşırı gözüktü.


554
554 points

İngiliz televizyon yıldızlarından biri olan Emily Atack, Instagram platformu üzerinde yayınlamış olduğu bir videoda çok fena frikik vermiş oldu. Atack’in, bacak bacak üzerine atmış olduğu esnada iç çamaşırı gözüktü.

30 yaşında bulunan İngiliz televizyon oyuncusu ve aynı zamanda televizyon sunucularından Emily Atack, ekibinin kaptanı karakterinde rol alacak olduğu Celebrity Juice adına sahip komedi panel programının çekim hazırlıklarının sırasında sandalye üstünde mini bir elbisesiyle oturmakta olduğu anlara ait bir tane video çektikten sonra Instagram hikayesi içerisinde paylaşmış oldu.

Emily’nin söz konusu bu video çekimi esnasında kameraya öpücük işareti yaparak ayak ayak üstüne atmış olduğu anda iç çamaşırının gözükmüş olması da takipçilerinin aklını başından almış oldu. Hikayenin yanında Instagram platformu üzerinde aynı elbiseyle çekilmiş olduğu fotoğraflarını da paylaşmış oldu Emily, ”Bu gün cuma gecesi, hadi ekstra bir biçimde haylazlaşalım” şeklinde not yazdı. Fotoğraf çok kısa bir zaman içinde ortalama 54,000 beğeni almış oldu.

Programla ilgili bir konuşma yapan Emily, program esnasında en yakın iki arkadaşıyla birlikte bulanacağından dolayı çok büyük bir mutluluk duymakta olduğunu ve arkadaşlarıyla birlikte en iyi performansı gösterecek olduklarından hiç bir şekilde şüphe duymamakta olduğunu da ifade etti.


Sosyal medyada paylaş

554
554 points

Ne Düşünüyorsun?

Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Berbat Berbat
0
Berbat
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Güzel Güzel
0
Güzel
Kızgın Kızgın
0
Kızgın
Kahkaha Kahkaha
0
Kahkaha
Aşk Aşk
0
Aşk
Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Karizmatik Karizmatik
0
Karizmatik
Cadde Kultur

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir