Bacak kasları herkesin dikkatini çekti

Koronavirüs ile alakalı salgından dolayı Türkiye'ye gelememiş olan Süreyya Yalçın, Miami kentinde köpeğini dolaştırırken çektirmiş olduğu tüm fotoğrafları Instagram hesabı üzerinden takipçileriyle paylaştı.


533
533 points

Koronavirüs ile alakalı salgından dolayı Türkiye’ye gelememiş olan Süreyya Yalçın, Miami kentinde köpeğini dolaştırırken çektirmiş olduğu tüm fotoğrafları Instagram hesabı üzerinden takipçileriyle paylaştı. Sosyetik durumda bulunan güzelin zayıf haliyle birlikte kaslı bacakları kendisini takip edenlerin dikkatinden hiç bir şekilde kaçmadı.

Bütün bir dünyayı etkisinin altına almış olan koronavirüs ile alakalı pandemiden dolayı Türkiye’ye gelememekte bulunan sosyetik güzellerden Süreyya Yalçın, günlerini de Miami’de yer alan özel malikanesinde geçirmeye devam ediyor. Amerika Birleşik Devletleri içerisinde de koronavirüs ile alakalı tedbirlerinin kademeli bir şekilde kaldırılmaya başlamasının sonrasında sosyetik durumdaki güzel, ”bebe” adına sahip köpeğini deniz kenarında dolaştırmaya çıkarttı.

Sosyal medya hesabı üzerinden çok sık bir şekilde iddialı kareler paylaşmakta olan Süreyya Yalçın, köpeğini dolaştırdığı anları da Instagram hesabı üzerinden kendisini takip eden takipçileriyle paylaşmış oldu. Mayo ve bir de kovboy çizme tercih ederek giymiş olan sosyetik güzelin paylaşımı için binlerce sayıda beğeni gelmiş durumdayken, zayıflamış halinin yanı sıra kaslı vücudu da çok fazla dikkat çekmiş oldu.

Takipçilerinden bazıları da Süreyya Yalçın’a ”Süreyya Hanım çok fazla zayıflamış durumdasınız bundan sonra daha kilo vermeyin” şeklinde yorumlar yazdı..


Sosyal medyada paylaş

533
533 points

Ne Düşünüyorsun?

Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Berbat Berbat
0
Berbat
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Güzel Güzel
0
Güzel
Kızgın Kızgın
0
Kızgın
Kahkaha Kahkaha
0
Kahkaha
Aşk Aşk
0
Aşk
Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Karizmatik Karizmatik
0
Karizmatik
Cadde Kultur

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir