Bahar Candan’ın göğüs frikiği olay yarattı

İşte Benim Stilim isimli yarışma programıyla tanınırlık elde eden Bahar Candan, sosyal medya üzerinde tekrardan gündem olmayı başarmış durumda.


541
541 points

İşte Benim Stilim isimli yarışma programıyla tanınırlık elde eden Bahar Candan, sosyal medya üzerinde tekrardan gündem olmayı başarmış durumda. Kırmızı renkli elbisesi ile poz vermiş olan Candan göğüs frikiği vermiş olduğu bir fotoğrafını Instagram üzerinden de paylaştı. Candan öte yandan vermiş olduğu kilolardan dolayı da dikkat çekmiş durumda.

Moda programlarından biri olan ”İşte Benim Stilim” üzerinde konuşmalarının yanı sıra tartışmalarından dolayı yarışmanın en fazla konuşulmakta olan isimlerinden Bahar Candan’ın eski halinden hiç bir şekilde eser kalmadı. 22 yaşında bulunan Candan, yaptırmış olduğu estetik operasyonların yanı sıra vermiş olduğu kilolardan dolayı da çok daha farklı birine döndü.

Bahar Candan karantina dönemi içerisinde fazlalık kilolarından kurtularak adeta bir deri bir kemik kalmış oldu. Fakat bazı kullanıcılar da Candan’ın bu en son halinin photoshop olduğunu ileri sürüyor. Candan’ın yapmış olduğu paylaşımlar da nerdeyse herkesi hayretler içinde bırakmakta. Dekolteye sahip mini elbiseli son paylaşmış olduğu pozunda göğüs frikiği vermiş bulunan Candan’a kendisini takip edenler tarafından da olumsuz yorumlar yapmaya başladı

Aynanın karşısında yan dönüp poz vermiş bulunan Candan’ın karın bölgesi üzerinde meydana gelen boşlukta kendisini takip edenlerin ”Hamile misin?” şeklinde yorumlar yazmalarına sebep oldu.


Sosyal medyada paylaş

541
541 points

Ne Düşünüyorsun?

Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Berbat Berbat
0
Berbat
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Güzel Güzel
0
Güzel
Kızgın Kızgın
0
Kızgın
Kahkaha Kahkaha
0
Kahkaha
Aşk Aşk
0
Aşk
Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Karizmatik Karizmatik
0
Karizmatik
Cadde Kultur

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir