Banyo videosunu paylaştı

47 yaşında bulunan Amerika Birleşik Devletleri asıllı modellerden Heidi Klum, ardımızda bırakmış olduğumuz yıl dünya evine girdiği 31 yaşında bulunan müzisyen kocası Tom Kaulitz'le doğum günü amacıyla duşa girip çıplak bir biçimde şarkı söyledi ve bunları video kaydına aldı.


519
519 points

47 yaşında bulunan Amerika Birleşik Devletleri asıllı modellerden Heidi Klum, ardımızda bırakmış olduğumuz yıl dünya evine girdiği 31 yaşında bulunan müzisyen kocası Tom Kaulitz’le doğum günü amacıyla duşa girip çıplak bir biçimde şarkı söyledi ve bunları video kaydına aldı. Ünlü bir durumdaki isim o dakikaları sosyal medya hesabı üzerinden paylaşmayı da hiç bir şekilde ihmal etmedi.

Sosyal medya hesaplarını çok aktif bir şekilde kullanmakta olan Heidi Klum, eşi Tom Kaulitz’la beraber Instagram platformu üzerinden çok cesur bir paylaşımda bulundu. İlişkilerinden dolayı gündemden hiç bir şekilde düşmemekte olan ünlü ikili, en son beraber banyo yapmış oldukları anı da paylaşmış oldu. Eğlenceli bir durumdaki halleri çok fazla dikkat çekmekte bulunan çiftten Kaulitz, bir anda kadrajdan uzaklaşmış olan eşinin göğüsleri gözükmemesi için de elleriyle kapatmış oldu. Çiftin çok kısa zaman içerisinde gündem olan söz konusu bu videoları 1.5. milyon taneye yakın görüntülenme almış oldu.

Koronavirüsle alakalı salgından ötürü zamanlarını evde geçirmeye devam eden ünlü ikili, ardımızda bırakmış olduğumuz günlerde belirti göstermiş olduklarını ifade ederek test yaptırmış ve söz konusu bu test ise negatif çıkmış idi. Aralarında tam tamına on altı yaş fark bulunan çiftten Klum, daha öncesinde yapmış olduğu bir açıklama içerisinde eşinin kendisini devamlı olarak dinlemekte olduğunu ve bir sıkıntı olduğu zaman da elinden geleni yapabilmeye gayret ettiğini ifade etmişti.


Sosyal medyada paylaş

519
519 points

Ne Düşünüyorsun?

Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Berbat Berbat
0
Berbat
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Güzel Güzel
0
Güzel
Kızgın Kızgın
0
Kızgın
Kahkaha Kahkaha
0
Kahkaha
Aşk Aşk
0
Aşk
Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Karizmatik Karizmatik
0
Karizmatik
Cadde Kultur

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir