Barçın ‘Terk Edilmiş Gibi’yi müzikseverlerle buluşturdu

Güçlü sesinin yanı sıra özgün tarzı ile birlikte müzikseverlere çok iddialı bir merhaba demiş olan 'Barçın', değerli sanatçılardan Hüseyin Altın’ın efsaneleşmiş şarkıları arasında yer alan 'Terk Edilmiş Gibi' adlı şarkısını tekrardan yorumladı.


553
553 points

Güçlü sesinin yanı sıra özgün tarzı ile birlikte müzikseverlere çok iddialı bir merhaba demiş olan ‘Barçın’, değerli sanatçılardan Hüseyin Altın’ın efsaneleşmiş şarkıları arasında yer alan ‘Terk Edilmiş Gibi’ adlı şarkısını tekrardan yorumladı.

Gönül Şen’in sözlerini yazdığı, Mustafa Sayan’ın müziğini yaptığı ‘Terk Edilmiş Gibi’ adlı şarkının en yeni ve günümüz sounduna uygun düzenlemesi de Cenk Kandıralı tarafından aranje edildi.

Barçın, tekrardan seslendirmiş olduğu ‘Terk Edilmiş Gibi’ adlı şarkıyla alakalı duygularıyla birlikte heyecanını dile getirirken Rahmetli Hüseyin Altın’ın çok eski ve efsanevi şarkılarından ”Terk Edilmiş Gibi” adlı şarkının kendisini de derinden etkileyen bir şarkı olduğuna değindi. Hüseyin Altın’ın kızı Hilal Altın’la tanıştıktan sonra mezar taşı üzerinde de şarkının ilk mısrasının yazdığını öğrendikten sonra çok daha fazla etkilenip şarkıyı aldığını açıkça ifade etti.

Barçın’ın en yeni projelerinden biri olarak öne çıkan ‘Terk Edilmiş Gibi’ adlı şarkının klibi de Ferhat Göçer’in evinde yer alan stüdyoda altı saate yakın bir zaman zarfında çekilmiş oldu. Ercan Şencan yönetmenliğiyle çekilmiş olan klip üzerinde ‘Barçın’; söz konusu şarkının sayısız anıların yanı sıra sayısız değerlerle dolu her bir mısrasını klip görüntüleri üzerinde de yüzüne de yansıtmakta.

Barçın’ın çıkarmış olduğu yeni projesinin prodüktörlüğünü de son zamanların en başarılı isimleri arasında yer alan ”Erkan Şen” üstlenmiş durumda..


Sosyal medyada paylaş

553
553 points

Ne Düşünüyorsun?

Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Berbat Berbat
0
Berbat
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Güzel Güzel
0
Güzel
Kızgın Kızgın
0
Kızgın
Kahkaha Kahkaha
0
Kahkaha
Aşk Aşk
0
Aşk
Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Karizmatik Karizmatik
0
Karizmatik
Cadde Kultur

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir