Beautiful adlı single çalışmasıyla zirveye oynuyor

Son zamanlarda yapmış olduğu başarlı çalışmaların yanında sosyal medya hesapları üzerinden yaptığı paylaşımlarla gündeme gelmeye devam eden ünlü DJ'lerden Mahmut Görgen, Ukrayna içerisinde çok iyi bir dinleyici kitlesi yakalayan yakın dostu BEKULAH'la ortak bir çalışma yaptı


548
548 points

Son zamanlarda yapmış olduğu başarlı çalışmaların yanında sosyal medya hesapları üzerinden yaptığı paylaşımlarla gündeme gelmeye devam eden ünlü DJ’lerden Mahmut Görgen, Ukrayna içerisinde çok iyi bir dinleyici kitlesi yakalayan yakın dostu BEKULAH’la ortak bir çalışma yaptı

Bu yılın başlarından bu zamana kadar üç tane single çalışmasını müzik severlerin beğenisine sunmuş olan Mahmut Görgen, yakın arkadaşlarından sürekli olarak Ukrayna Müzik Listelerinde yer almayı başaran BEKULAH’la ikinci defa ortak proje yaptı ”Beautiful” adını vermiş oldukları söz konusu bu yeni çalışma Melodi Müzik etiketi ile bütün dijital platformlarda yer almaya başladı.

Genç aranjör BEKULAH bu söz konusu çalışmayla alakalı yaptığı açıklamada Mahmut Görgen ile harika bir proje yaptıklarından söz ederken, ünlü müzik adamı Mahmut Görgen de Beautiful adlı single çalışmasıyla Avrupa ve Ukrayna’daki müzik listelerinde sıralama hedeflerinin olduğundan söz etti. Görgen aynı zamanda Melodi Müzik Yönetim Kurulu Başkanı görevinde bulunan Azad Üzüm’e de destekleri için teşekkür ettiğini ifade etti.

BEKULAH feat. Mahmut Görgen – Beautiful isimli single çalışması Melodi Müzik etiketi ile bütün dijital platformlarında yanı sıra klibiyle de Youtube platformunda müzik severlerin beğenisine sunulmuş oldu.


Sosyal medyada paylaş

548
548 points

Ne Düşünüyorsun?

Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Berbat Berbat
0
Berbat
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Güzel Güzel
0
Güzel
Kızgın Kızgın
0
Kızgın
Kahkaha Kahkaha
0
Kahkaha
Aşk Aşk
0
Aşk
Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Karizmatik Karizmatik
0
Karizmatik
Cadde Kultur

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir