Bebeğinin adı tırnağındaki desende saklı

Dünya çapında ünlü çiftlerden biri olan Katy Perry ile Orlando Bloom'un kızları dünyaya gözlerini açtı. Yıldız bir durumdaki aktör kızına kavuşmuş olduğunun müjdesini de sosyal medya hesabı üzerinden hayranlarına duyurmuş durumda.


539
539 points

Dünya çapında ünlü çiftlerden biri olan Katy Perry ile Orlando Bloom’un kızları dünyaya gözlerini açtı. Yıldız bir durumdaki aktör kızına kavuşmuş olduğunun müjdesini de sosyal medya hesabı üzerinden hayranlarına duyurmuş durumda. Katy Perry’nin bebeğinin adını tırnağına çizmiş olması da dikkatleri çekmiş bir vaziyette.

Bir müddettir nişanlı durumda bulunan çiftin kızlarının dünyaya gelmesinin, ikisinin de iyi niyet elçisi şeklinde görev yapmakta olduğu UNICEF (Birleşmiş Milletler Çocuklara Yardım Fonu), Instagram hesabı üzerinden açık bir şekilde duyurdu. Aynı yapılmış olan paylaşım Orlando Bloom’un sosyal medya hesabı üzerinde da yer almış oldu. Bu söz konusu duyuru, aynı esnada dünyanın dört bir tarafında yer alan anne adaylarının yanı sıra yeni dünyaya gelen bebeklerle ilgili başlatılmış olan bir yardım kampanyasının da ilk adımı olarak öne çıktı.

Fotoğraf içerisinde Perry ile birlikte Bloom, minik bir durumdaki kızlarının elini tuttukları esnada görülmekteler. Bu sırada Perry’nin kızının ismini vermiş olduğu çiçeğin desenini oje kullanarak tırnağına çizmiş olması da dikkatlerden kaçmış değil.

UNICEF ile birlikte Bloom’un sayfası üzerinde yer verilmiş olan mesaj içerisinde ”Dünyamıza hoş geldin Daisy Dove Bloom. İyi niyet elçilerimizden olan Orlando Bloom ile birlikte Katy Perry’nin kızlarını tanıştırmaktan onur duyuyoruz” ifadelerine yer verildi..


Sosyal medyada paylaş

539
539 points

Ne Düşünüyorsun?

Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Berbat Berbat
0
Berbat
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Güzel Güzel
0
Güzel
Kızgın Kızgın
0
Kızgın
Kahkaha Kahkaha
0
Kahkaha
Aşk Aşk
0
Aşk
Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Karizmatik Karizmatik
0
Karizmatik
Cadde Kultur

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir