Bella Hadid’den kar yağışına lüks kutlama

Dünya çapında üne sahip modellerden Bella Hadid, karın yağmasını kutlama amacıyla üstünde 'Seks' yazısına sahip bir tane pantolon giymiş oldu. Modelin söz konus ubu pantolonun maddi değeri de 115.000 Türk Lirası tutarındayken ceketi de 76.000 Türk Lirası tutarında.


539
539 points

Dünya çapında üne sahip modellerden Bella Hadid, karın yağmasını kutlama amacıyla üstünde ‘Seks’ yazısına sahip bir tane pantolon giymiş oldu. Modelin söz konus ubu pantolonun maddi değeri de 115.000 Türk Lirası tutarındayken ceketi de 76.000 Türk Lirası tutarında.

Filistin asıllı Amerika Birleşik Devletleri asıllı modellerden Bella Hadid, senenin ilk kar yağışını bayağı lüks ve de pahalı tarzı ile birlikte kutlamış oldu. Yapmış olduğu her bir paylaşımı ile gündem olmayı başaran 24 yaşında bulunan ismin tercih etmiş olduğu ceketle beraber pantolon fiyatından dolayı da dikkat çekmiş oldu.

Page Six tarafından yapılmış olan habere bakılırsa, Hadid, üstünde sarı renk ile siyah renkler kullanılarak ‘seks’ şeklindeki kelimenin işlenmiş olduğu ünlü bir markanın özel koleksiyonuna ait durumda bulunan beyaz renkli pantolonuyla dikkat çekmiş oldu. Her bir tane ürünün sadece tek bir örneğinin bulunmakta olduğu koleksiyon üzerindeki parçaların fiyatı da dudak uçuklatmakta. Koleksiyon üzerinde yer almakta olan pantolonların fiyatı 15.000 dolar tutarında (ortalama bir şekilde 115.000 Türk Lirası tutarında) seviyelerinde alıcı bulmaktayken; Hadid’in giymiş olduğu deri ceketi de 10.000 dolar tutarından (ortalama 76.000 Türk Lirası tutarında) satılmakta.


Sosyal medyada paylaş

539
539 points

Ne Düşünüyorsun?

Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Berbat Berbat
0
Berbat
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Güzel Güzel
0
Güzel
Kızgın Kızgın
0
Kızgın
Kahkaha Kahkaha
0
Kahkaha
Aşk Aşk
0
Aşk
Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Karizmatik Karizmatik
0
Karizmatik
Cadde Kultur

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir