Beren Saat Kenan Doğulu ile çekilmiş olduğu fotoğrafını sildi

Kenan Doğulu'yla evlilikleri konusunda krizi aşmış olan ve uzun bir aradan sonra tekrardan bir araya gelmiş olan Beren Saat, son yapmış olduğu hamleyle tekrardan gündem olmuş durumda.


561
561 points

Kenan Doğulu’yla evlilikleri konusunda krizi aşmış olan ve uzun bir aradan sonra tekrardan bir araya gelmiş olan Beren Saat, son yapmış olduğu hamleyle tekrardan gündem olmuş durumda. Ardımızda bırakmış olduğumuz günler içerisinde eşiyle fotoğrafını paylaşmış olan Saat, söz konusu bu paylaşımını da tekrardan sildi.

2014 senesi içerisinde nikah masasına oturmuş olan Beren Saat ile birlikte Kenan Doğulu, ardımızda bırakmış olduğumuz yıl evlilikleri konusunda çok büyük bir kriz yaşamaya başladı. Çok uzun bir zaman boyunca ayrı kalmış olan ve boşanacakları konusunda iddialar ortaya çıkan ikili, evlilikleri konusunda ikinci şansı verip tekrardan bir araya gelmiş oldu. Fakat ardımızda bırakmış olduğumuz günler içerisinde eşiyle özel bir pozunu paylaşmış olan Beren Saat’ten çok ilginç bir hamle gelmiş durumda. Ardımızda bırakmış olduğumuz hafta içerisinde Kenan Doğulu’yla çekmiş olduğu selfieyi takipçilerinin beğenisine sunmuş olan Beren Saat, söz konusu bu fotoğrafı da profilinden sildi. Daha öncesinde de eşiyle yapmış olduğu tüm paylaşımlarını silmiş olan başarılı oyuncu, bu hamlesinden dolayı da kafa karıştırmış oldu.


Sosyal medyada paylaş

561
561 points

Ne Düşünüyorsun?

Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Berbat Berbat
0
Berbat
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Güzel Güzel
0
Güzel
Kızgın Kızgın
0
Kızgın
Kahkaha Kahkaha
0
Kahkaha
Aşk Aşk
0
Aşk
Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Karizmatik Karizmatik
0
Karizmatik
Cadde Kultur

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir