Beren Saat ve Kenan Doğulu’dan düet sürprizi

Son dönemlerde haklarında çok sık bir şekilde boşanma haberleri çıkmaya başlayan Beren Saat ile birlikte Kenan Doğulu, hayranlarını çok fazla sevindirecek bir projede buluşmuş olacak.


540
540 points

Son dönemlerde haklarında çok sık bir şekilde boşanma haberleri çıkmaya başlayan Beren Saat ile birlikte Kenan Doğulu, hayranlarını çok fazla sevindirecek bir projede buluşmuş olacak. Oyunculuğun yanında ara sıra şarkı da söylediği bilinen Beren Saat, albüm hayalini gerçekleştirme amacıyla bu defa da eşiyle beraber söylemiş olacak.

Daha öncesinde katılmış olduğu TV programları içerisinde şarkılar söylemiş olan Beren Saat, bu defa da eşiyle beraber bir albümde yer alacağı açıklanan bir parçada düet yapmış olacak. Beren Saat daha öncesinde vermiş olduğu özel bir röportaj esnasında, pandemi dönemi içerisinde eşiyle beraber kayıtlar yapmaya başladıklarını ifade etmişti. İkilinin düet yapacakları şarkıyı da bu kayıtların arasınan seçecek oldukları iddia edildi.

Güzel bir durumdaki başarılı oyuncunun, eşinin çıkartacak olduğu albümle yakından ilgilenip şarkı sözü yazmakta olduğu ve Kenan Doğulu’nun ise albümde yer verecek olduğu şarkılar ile birlikte eşine çok büyük bir jest yapıp geçmiş olan tatsız günleri unutturacak olduğu bilgisine ulaşıldı.


Sosyal medyada paylaş

540
540 points

Ne Düşünüyorsun?

Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Berbat Berbat
0
Berbat
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Güzel Güzel
0
Güzel
Kızgın Kızgın
0
Kızgın
Kahkaha Kahkaha
0
Kahkaha
Aşk Aşk
0
Aşk
Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Karizmatik Karizmatik
0
Karizmatik
Cadde Kultur

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir