Betül Demir genç kızlara taş çıkartmış durumda

Normalleşmeyle alakalı dönemin başlamış olmasıyla beraber tatile çıkmış olan 39 yaşında bulunan Betül Demir, Instagram hesabı üzerinden paylaşmış olduğu mayolu pozlar ile genç kızlara adeta meydan okumuş durumda.


547
547 points

Normalleşmeyle alakalı dönemin başlamış olmasıyla beraber tatile çıkmış olan 39 yaşında bulunan Betül Demir, Instagram hesabı üzerinden paylaşmış olduğu mayolu pozlar ile genç kızlara adeta meydan okumuş durumda. Kusursuz bir durumdaki fiziği ile poz vermiş olan Demir, takipçilerinden de tam bir not almayı başardı.

Ünlü sanatçılar, 1 Haziran tarihinden itibaren normalleşme döneminin başlamış olmasıyla adeta tatil beldelerine akın etmeye başladı. Salgından dolayı konserlerine başlayamamış olan ünlü şarkıcılardan Betül Demir de tatil pozlarıyla Instagram platformunu adeta sallamış durumda. 39 yaşında bulunan başarılı şarkıcı, bu yıl kalabalık bir durumdaki ortamlardan uzakta durabilmek amacıyla teknede tatil yapma konusunda bir tercihte bulundu. Temmuz ayı içerisinde başlayacak konserlerinin öncesinde güzel havanın tadını çıkartma konusunda isteği bulunan şarkıcı, bu anlarını da Instagram hesabı üzerinden kendisini takip edenlerle paylaşmış oldu. Yaşına bakıldığı zaman fit vücudu ile birlikte adeta genç kızlara taş çıkartmakta olan Betül Demir, kendisini takip edenlerden de tam not almış oldu.


Sosyal medyada paylaş

547
547 points

Ne Düşünüyorsun?

Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Berbat Berbat
0
Berbat
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Güzel Güzel
0
Güzel
Kızgın Kızgın
0
Kızgın
Kahkaha Kahkaha
0
Kahkaha
Aşk Aşk
0
Aşk
Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Karizmatik Karizmatik
0
Karizmatik
Cadde Kultur

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir